„Utkání jsme nezvládli. Dá se říct, že domácí vyhráli zaslouženě. Bohužel jsme šanci, která se nám naskytla, nevyužili, při porážce Benátek, protože jsme se mohli dotáhnout na čelo tabulky,“ uvedl na úvod trenér Čáslavi Jiří Antoš.

Úvod utkání byl pro Zenit pohromou. Během necelých deseti minut bylo po zápase. „My jsme začali zápas velmi smolně. Hned ve druhé minutě jsme dostali z trestného kopu do šibenice krásnou branku. V osmé minutě jsme si dali vlastní gól, po standartce do vápna, když Petr Holík nešťastně tečoval míč za záda golmana. Poté se nám podařilo snížit, ale přišla třetí standartka a třetí gól. Byla to branka, kterou si myslím, že mohl Míra Potměšil chytit, když to šlo podél zdi na jeho stranu,“ mračil se trenér.

I když hosté ve druhém poločase svého soupeře začali přehrávat, tak místo snížení na rozdíl jedné branky, byli právě oni, kteří znovu inkasovali. „Na začátku druhého poločasu jsme se trochu zvedli, začali jsme hrát o dost líp. Ale šance jsme nevyužili a místo toho nás soupeř potrestal ještě jednou brankou do otevřené obrany,“ doplnil Antoš.

Kouřim - Čáslav B 4:1

Branka Čáslavi: Matoušek. Poločas: 3:1. Čáslav: Potměšil - J. Holík, Petr Váňa, P. Holík (46. Vašíček), Svoboda - Urban, Wolf (70. Šimon), Vojt. Vondra, Slezák - Maxa, Matoušek (65. Krupička).