Kutná Hora přijela posilněná o dva ligové hráče, Jiřího Mliku (Viktoria Plzeň) a Štěpána Kacafírka (Siad Most) a také se v dresu Kutné Hory představil nejlepší střelec okresu David Šindelář (Zbraslavice). Favorit celého turnaje tak byl jasný, ale hned první zápas ukázal, že ani dva ligový hráči a nejlepší střelec okresu, nejsou zárukou nejcennějšího turnajového vavřínu.

Sestavy: Kutná Hora: Kedršt - Dvořák, Drábek, Novák, B. Šváb, T. Šváb, Linhart, Drábek, Baranovič, Šindelář, Venhoda, Schwarz, Pleva, Piskač, Mlika, Kacafírek. Chotusice: Radovnický - Vobořil, Strnad, J. Šolta, Spěvák, Seemann, L. Jiroušek, R. Jiroušek, Němčik, Mar. Hubáček, Žilka, Miller, Kroutil, Vrabel, Rajm, Výlet, Květák. B. Podolí: Beran - L. Štoček, Semínko, Svoboda, Fejfar, Skala, Jak. Spáčil, Jan Spáčil, P. Štoček, Pilař, Marek, Mil. Hubáček. Vrdy: Dalešický - V. Franc, R. Miláček, P. Miláček, K. Truksa, J. Kořínek, Wittvar, Semerád, Sucharda, L. Doubek, M. Šolta.

Zápasy: Kutná Hora – Bílé Podolí 1:3 (1:2), Vrdy – Chotusice 1:6 (1:4), Kutná Hora – Vrdy 8:1 (4:0), Bílé Podolí – Chotusice 3:1 (2:1), Vrdy – Bílé Podolí 4:4 (2:2, na PK 3:2), Kutná Hora – Chotusice 9:3 (4:0).

Konečné pořadí: 1: Bílé Podolí 8 bodů, 2. Kutná Hora 6 bodů, 3. Chotusice 3 body, 4. Vrdy 1 bod.

„Pozvání na turnaj přijaly všechny mužstva, která byla oslovena. To si myslím, že je malý dílčí úspěch," radoval se předseda domácího klubu Dušan Roubíček. „Co se týká úrovně, tak za Spartu Kutná Hora nastoupili dva ligový hráči, Jirka Mlika a Štěpán Kacafírek, což přineslo určitou atraktivitu pro hráče i diváky. Určitě je zážitkem vidět takovéto hráče prohánět se v chotusickém areálu," vyzdvihl hlavní úspěch pořadatelského týmu předseda. „Překvapením pro mě bylo hned první utkání, kde FC Bílé Podolí porazilo Kutnou Horu. Kutná Hora totiž mohla potřetí obhájit vítězství v turnaji a to by pak putovní pohár získala do trvalého vlastnictví, ale díky prohře už musela pouze čekat jak se vyvinou další utkání. Ovšem Podolí přijelo v tak silné sestavě a hrálo tak kvalitní hru, že nenašlo během celého turnaje přemožitele," zakončil Roubíček.