Starší dorost

Hosté začali nebojácně, ale střela Zemana šla vedle. Domácí ovšem odpověděli hned dvakrát nebezpečným útokem, ale brankář Radil skórovat soupeře nedovolil. Další šance hostů Hačky a Pospíšila brankou neskončila, a tak udeřili domácí. V 15. min zahrávali domácí roh. Míč se dostal do vápna, kde nedůraz hostů umožnil střílet domácím a zakončit akci brankou - 1:0. Ve 20. min měl slušnou šanci Pospíšil, ale domácí brankář včas vyběhl. V 21. min domácí udeřili podruhé a zvýšili na 2:0. Když domácí po další hrubce hostů zvýšili na 3:0, vypadalo to z hosty špatně. V 32. min zahrávali hosté přímí kop. Hačka hlavou prodloužil k Zemanovi, který vystřelil, bohužel trefil tyč domácí branky, a proto se skóre neměnilo. V závěru poločasu musel několikrát výbornými zákroky situaci zachraňovat brankář Radil.

V druhém poločase se výkon hostů podstatně zlepšil, a tak nepouštěli domácí tolik k zakončení. Naopak velikou šanci měl na kopačkách v 65. min po přihrávce Štefla Hačka. Obešel i brankáře, ale jeho střela šla bohužel do boční sítě. V 72. min měli naopak smůlu domácí, protože střela skončila na tyči branky hostů. V 77. min se k dorážce dostal Zeman, ale brankář ho vychytal. Závěr zápasu patřil opět domácím, ale střely šly vedle nebo předvedl výborné zákroky brankář Radil.

„Věděli jsme, že to bude těžké utkání a to se potvrdilo. Jsem rád, že to po prvním poločase kluci nezabalili a se ctí dohráli zápas,“ uvedl k zápasu trenér Kutné Hory Bohuslav Šváb.

Ml. Boleslav B - Kutná Hora 3:0

Poločas: 3:0. K. Hora: Radil - Bareš, Gono, Pospíšil (45. Kopecký), Pana, Hačka, Štefl, Černý (70. Jarkuliš), Rumpli (78. Papoušek), Brant, Zeman.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Mladší dorost

Domácí začali hned útočně a brankář Dastych musel několikrát zasahovat. Hosté poprvé ohrozili domácí v 11. min, kdy byl faulovaný Papoušek. K přímému kopu se postavil Klečák, ale střela šla nad. Domácí se dočkali v 21. min, kdy obraně hostů utekl domácí útočník a šel sám na branku a skóroval - 1:0. V 27. min hlavičkoval po přihrávce Jarkuliše Kulhánek, ale brankář jeho pokus chytil. V 28. min opět další brejk domácích skončil brankou a domácí zvýšili na 2:0. Další šanci domácích Dastych chytil. Špatný odkop domácího brankáře zachytil Fedor, nahrál Klečákov, ten vběhl do vápna, ovšem prováhal správný okamžik ke střele, a tak z toho byl jenom roh. V 33. min musel zasahovat opět Dastych, ale v 35. min po dalším samostatném průniku domácího hráče přes několik hráčů Kutné Hory skončila akce brankou - 3:0. V 37. min kopali hosté dvakrát roh, ale bez využití. O minutu později kopali hosté po faulu na Suka přímí kop. Krásnou střelu Papouška ještě hezčím zákrokem zlikvidoval domácí brankář, a tak se skóre poločasu již neměnilo.

Druhý poločas byl ze strany Kutné Hory daleko horší. K zakončení se dostávali sporadicky a naopak vytvářeli mnoho chyb. Domácí postupně zvyšovali na konečných 7:0 a to ještě brankář Dastych několikrát svůj tým zachránil.

Ml. Boleslav B - Kutná Hora 7:0

Poločas: 3:0. K. Hora: Dastych - Vokoun, Kácovský, Jarkuliš, Pana (51. Bareš), Kraus (59. Nekola), Kulhánek, Papoušek, Fedor, Klečák, Suk (59. Zeman).

Zdroj: Václav Dastych