Domácí se dostali do první šance v 6´, když po přímém kopu hlavičkoval vedle Fedor. V 8´musel dvakrát za sebou zasahovat domácí brankář Dastych. V 15´měl dobrou šanci Papoušek, ale střela šla vedle. Ve 22´opět Papoušek střílel ve vápně, ale obrana míč zablokovala. Ve 22´opět zahrozili hosté. Po chybě obrany se dostal útočník do brejku, ale jeho střelu zastavila tyč domácí branky a další střelu hostů brankář domácích chytil. V 25´kopali přímí kop. Střela se od vzdálenější tyče odrazila do branky, a tak se hosté dostali do vedení - 0:1. Potom měl další šanci Papoušek, ale ještě větší po přihrávce Fedora Klečák. Jeho prudká rána šla ale jenom do náruče brankáře. V závěru poločasu opět několikrát udeřili hosté, ale brankář domácích jim skórovat nedovolil.

Druhý poločas začali domácí aktivněji. Hned v 42´mohl skórovat Klečák, ale střela po přihrávce Kulhánka šla nad branku. V 50´se domácí dočkali. Jarkuliš rychle rozehrál přímí kop a poslal míč na Krause. Ten těsně před brankářem posunul míč a tak skóroval do prázdné branky 1:1. Zvýšit mohl potom Klečák nebo Kulhánek,ale střely brankou neskončily. V 57´musel pro zranění odstoupit Jarkuliš. Oba týmy chtěli strhnout vítězství na svoji stranu, a tak oba brankáři měli dost práce. Rozuzlení přinesla hra mezi 76 -77´. Nejdřív po zaváhání domácí obrany šel na Dastycha od půlky hostující útočník sám na branku. Domácí brankář situaci zvládl a podržel svůj tým. Hned z protiútoku poslal míč Klečák Fedorovi a ten se nemýlil a vsítil druhou a jak se později ukázalo i vítěznou branku 2:1.

„S utkáním i přes výhru spokojený příliš nejsem, protože jsme nepředvedli zrovna ideální výkon,“ lehce se mračil po zápase trenér Kutné Hory Miroslav Rumpli. „Soupeř neměl žádné hráče na střídání a šest jejich hráčů už hrálo za starší dorostence, ale trpělivostí a úpadkem sil hostujících hráčů jsme se ve druhém poločase dopídili k otočení výsledku a dvěma brankami jsme tak utkání otočili,“ doplnil.

Kutná Hora - Český Dub 2:1

Branky K. Hory: Kraus, Fedor. Poločas: 0:1. K. Hora: Dastych - Nedvěd, Kácovský, Jarkuliš (57. Zeman), Vokoun (40. Pana), Kraus, Papoušek, Kulhánek, Klečák, Fedor, Suk (69. Nekola).

Zdroj: Václav Dastych