I když domácí sestavu opět narušil čas dovolené (chyběli Pavlík, Radla, Holý, Melša, L. Pospíšil, Dušek, Kubín), vstoupili domácí do utkání aktivněji a svého soupeře od začátku utkání přehrávali. První branku vstřelil v polovině prvního poločasu Jakub Rak, po krásném uvolnění Maláčka - 1:0. Ani neutekla jedna minuta a tentýž hráč zopakoval "českou uličku", kterou našel Pospíšila, a ten dostal domácí do dvoubrankového vedení - 2:0. Třetí branku vstřelil výstavní střelou do šibenice Kuba Procházka - 3:0. Hosté se do příležitostí nedostávali. Vyjímkou byla snad jen jedna střela, která se otřela o horní tyčku Černého branky. Domácí nevyužili ještě nekolik dobrých příležitostí, kdy postupně selhali J. Procházka, Maláček, M. Pospíšil,.......

Do druhého poločasu domácí trenér vystřídal a hra se na chvilku vyrovnala. Černý musel hasit dvě samostatné sóla a dvě nebezpečné střely. Ta první, nebezpečnější, byla z přímého kopu, kterou vyrážel do tyče. Poté, ale opět hosté odpadli fyzicky, stejně jako tomu bylo na konci prvního poločasu. Domácí toho využili a po ose Melezínek, Jakub Procházka, zakončoval Pospíšil - 4:0. Pátou branku domácích vstřelil Mirovský, a to když skákavý balón, který prošel až před hostující branku, zakončoval podél gólmana. Čestný úspěch hostí padl po zaváhání novodvorské obrany. Po rohovém kopu zůstal osamocen jeníkovský hrač osm metrů před brankou a střelou bod horní tyčku vsítil gól na 5:1. Poslední branku vstřelil opět, dobře hrající Pospíšil, který kličkou gólmanovi, upravil na konečných 6:1.

Nové Dvory - Golčův Jeníkov 6:1 (3:0)

Branky N. Dvorů: M. Pospíšil 3, Jak. Rak, J. Procházka, Mirovský. Rozhodčí: Herda. Nové Dvory: Černý - Čálek (Mirovský), Zelený, Špírek, Vaněk (M. Procházka) - M. Pospíšil, Jak. Rak, Kokeš (Melezínek), J. Pátek - Maláček (Mlika), J. Procházka.

Zdroj: sokolnovedvory.webgarden.cz