Příprava na duel už probíhá. „Přípravu jsme měli v týdnu hodně krátkou, protože jsme hráli v neděli a budeme hrát už v sobotu ráno,“ naznačil trenér Čáslavi Pavel Medynský.

Ten vysvětlil na trénincích i absenci útočníka Vošahlíka, který by ale na utkání v sobotu měl nastoupit. „Jediný, kdo se v týdnu nepřipravoval, tak byl Honza Vošahlík, který je s reprezentací do devatenácti let, kde ho čeká ještě jeden zápas s Belgií. V prvním utkání s ní hrál první poločas,“ uvedl. Kádr má Čáslav už téměř kompletní.

Další posilou v zápase proti Bohemians může být Pokorný, který už není na lavičce marodů. „Začal s námi už trénovat Láďa Pokorný, který se už uzdravil. Od pondělí trénuje, takže jsem rád, že už jsme na tréninku téměř kompletní,“ radoval se trenér, který vidí nadcházející zápasy Čáslavi jako hodně obtížné. „Teď nás čeká hodně těžká série. Slovácko už je naštěstí za námi, a s třemi body to je super. Jedeme o víkendu na prvního v tabulce. S Bohemkou to bude hodně těžký zápas, natož když hraje v domácím prostředí, kde zatím neprohrála. Já bych chtěl v tomto utkání využít našich dvou posledních zápasů, znovu podat podobný výkon a zvítězit,“ řekl bojovně Medynský, který ví, že každý je k poražení. „I když se Bohemka zdá neporazitelná, tak určitě k poražení je. Ať už je to Barcelona nebo Manchester, tak na každého výpadek někdy přijde, proto si myslím, že každý může doma klopýtnout. Ideální by bylo, kdyby to přišlo v našem utkání,“ přál si trenér.

Ten doufá alespoň v jeden bod, který by měl pro Čáslav cenu zlata. „Chtěli bychom tam určitě nějaký výsledek udělat, bod by byl pro nás zlatý,“ zakončil kouč. Utkání proti Bohemians Praha začíná zítra v 10.15.