„Nastoupili jsme v docela rozložené sestavě, protože v Janovicích se nám zranil Matouš a Svatoš. To je také důvod, proč do základu nastoupili tři dorostenci. První poločas za naší strany ještě jak takž šel, ale ve druhém poločase musel odstoupit náš kapitán. V pátek se mu totiž narodilo dítě, takže toho měl po prvním poločase dost. Místo něj šel na plac Pepík Havránek, který byl také zraněný, protože se v Janovicích srazili hlavami a měl z toho takový slabší otřes,“ vysvětloval důvody nezdaru na vlastním hřišti trenér Zruče Petr Jelínek. „Ve druhém poločase jsme totálně vyhořeli, protože dorostenec šel hrát předstopera a pak šel zmiňovaný Havránek na stopera a prostě to nezvládli,“ mračil se trenér. „Výkonem jsme tomu moc nedali. Byla to slabota. Páteční oslava byla opravdu dost slušná, takže se k tomu asi nic víc říci nedá,“ zakončil Jelínek.

„Jsem hlavně potěšen tím, že jsme vyhráli. Po dlouhé době jsme proměňovali naše šance, na rozdíl od Zruče, která své šance nadala. Konečně jsme se tedy probudili střelecky. Dařilo se nám už od začátku utkání a to hlavně tím, že jsme nedostali rychlé góly, jako se nám tomu stává. To už se pak špatně dohání, uvedl k utkání trenér Křesetic Květoslav Snížek.

Zruč n. S. - Křesetice 1:6

Branky: M. Havránek – Suchorebský 3, Hrbek, Faltýn, Barančík. Poločas: 1:1. Zruč n. S.: Jíra - Váňa, Janata (55. J. Havránek) , Cudlín (70. Jelínek), M. Havránek - Tvrdík, Fanta (70. Zachariáš) , Brož, Louda - Kohout, Koudela. Křesetice: Černovský – Rajd, Suchorebský, Černý, Martínek – Barančík, Pokorný, Faltýn, Ptáčník – Hrbek, Franc.⋌ (lp)