Chotusice se dočkaly spravedlnosti! Výkonný výbor rozhodl podle soutěžního řádu a to v následujícím znění: Z OP postoupily Paběnice, do OP spadli Vrdy A a Suchdol A, ze III. třídy postupuje Malešov, do III. třídy padají Rataje n. S. a Suchdol B, ze IV. třídy postupují Kačina a Tupadly B (Zbraslavice B se postupy zřekly a o postupu tak kvůli různému počtu mužstev ve skupinách rozhodl počet získaných bodů dělený počtem sehraných utkání), do IV. třídy padají Hlízov, Křesetice B a H. Bučice.

„STK, která rozhodla na základě expertízy z Prahy zjistila, že písemné stanovisko, které jsme k ní požadovali nám nebylo dodáno, a proto jsme vycházeli z normálního soutěžního řádu, který je jasně daný a na základě něho výkonný výbor rozhodl tak jak rozhodl,“ uvedl po zasedání středečního výkonného výboru předseda STK OFS Kutná Hora František Nejedlo. „Oficiální stanovisko vyjde v pondělním zpravodaji," dodal.

„Určitě si počkáme na oficiální stanovisko, které vyjde v nejbližším zpravodaji Okresního fotbalového svazu. V případě, že výsledek bude takový, jaký vychází zatím z neoficiálních stanovisek, tak budeme samozřejmě rádi, že to takhle dopadlo a že fotbalový svaz dodržuje pravidla Českomoravského fotbalového svazu,“ řekl předseda fotbalového oddílu TJ Sokol Chotusice Dušan Roubíček.

Jak jste spokojeni s konečným výsledkem Výkonného výboru OFS Kutná Hora a co říkáte na jednání STK ohledně sestupů a postupů? Můžete přidat svůj názor v diskuzi pod článkem.