Král zimního turnaje Štefan Auer má důvod ke spokojenosti. Ke konci podzimní části začal hrát vútoku, a jak se zdá, tak to byla od trenéra dobrá volba. Útočník se mu za to odvděčil na domácím turnaji. „S průběhem celého turnaje jsem velice spokojený a nakonec to pro mě dopadlo velice dobře,“ zhodnotil průběh turnaje kanonýr. Před posledním zápasem na turnaji se nacházel Štefan Auer na druhém místě za vedoucím Milanem Čálkem zČervených Peček, ale vposledním zápase se dokázal prodrat do čela a získat tak pohár pro krále střelců. „Do utkání jsem šel stím, že bych chtěl vstřelit dvě branky a tím se dostat do čela před Milana Čálka, což se mi nakonec podařilo a za to jsem moc rád. Už před utkáním vkabině probíhalo hecování ze strany spoluhráčů. Ti po mě nejdříve chtěli stovku za gól, pokud bych se stal králem střelců, ale teď trochu slevili a stačí jim už jen pětistovka,“ usmíval se útočník.

A jaké má plány vjarní části sezóny? „Vjarní části bych chtěl skončit s týmem samozřejmě co nejlépe a to je postup. Jsem ale realista, tak vím, že to tuhle sezónu na postup moc nevypadá. Co bych si ale přál, tak to je si v KutnéHoře co nejdříve zahrát krajský přebor,“ zamyslel se nad budoucností kutnohorské kopané.

Vpříštím ročníku zimního turnaje chce obhájit svoji korunu střelce a to nad silnějšími soupeři, které by chtěl vturnaji opět porážet. „Také bych chtěl poděkovat celému týmu. Hlavně spoluhráčům, protože bez nich by na prvním místě určitě nebyl. Na hřišti je nás jedenáct a každý ze spoluhráčů má na každé mé brance svůj díl,“ doplnil. Jak už to bývá, tak i Štefana kfotbalu přivedl jeho táta, který ho vdětských letech zasvětil do tajů kopané. „Na mé současné výsledky má bezpochyby vliv i rodina. Táta mě už od dětství kfotbalu vedl a podporoval. Za to bych mu chtěl moc poděkovat,“ vzdal dík svému vzoru král střelců zimního turnaje.

Štefan Auer (20.6. 1987)

Hráčská kariéra: od přípravky až po mladší dorost byl v celku Sparty ČKD Kutná Hora, poté hostoval v FC Zenit Čáslav a od mužů kope znovu vKutné Hoře.
Post na hřišti: začínal jako záložník a nyní půl roku figuruje jako útočník.
Koníčky: pokud mu zbude čas, tak miluje rychlou jízdu na motorce a samozřejmě fotbal.
Studium: Vysoká škola chemicko-technologická vPraze.
Stav: zadaný, přítelkyně je zČáslavi.
Branky na které si bude z turnaje pamatovat: 1. branka proti Uhlířským Janovicím, kde zdvaceti metrů trefil levou nohou přesně šibenici a za 2. branka je zposledního zápasu proti Libodřicím, kde se trefil do sítě hlavou. „To u mě není moc typické, za svoji hráčskou kariéru je to teprve druhý nebo třetí gól, který se mi podařilo vsítit hlavou,“ poznamenal Štefan.