Hráči Hradce působili v úvodu svěžeji, na hřišti byli pohyblivější a připravili si i první šance. Ty ale buď skončily vedle, nebo je Havránek vbrance Čáslavi dokázal pochytat. Ve 33. minutě mohli poděkovat obránci Zenitu svému brankáři, který je dokázal podržet. Po krásné přihrávce mezi ně dostal míč Schulmeister, bývalý hráč Čáslavi, který napálil míč pouze do vyběhnutého Havránka.

To, že měl Hradec vprvní půli herní převahu a více šancí, potvrdila i poslední minuta první půle, kdy měli hosté dvě velké šance. Nejdříve Havránek chyboval a chytil do ruky malou domů. Nepřímý kop zblízka ale Hradec nezužitkoval a vytěžil pouze roh. Druhá velká možnost skončila Hašlerovou brankou, kterou ale neuznal rozhodčí pro ofsajd.

Ve druhé půli Čáslav více kombinovala, začaly přicházet i gólové šance. Po pravé lajně utekl Pravda, který hledal přihrávkou před bránou nabíhajícího Vošahlíka. Jenže hradecký obránce stačil míč odkopnout do bezpečí. Do poslední půlhodinky poslal Pavel Medynský osm čerstvých hráčů. Ti dokázali hru oživit a po chvíli si vytvořit první brankovou příležitost. Po narážečce se spoluhráčem se uvolnil Kocourek, ten si ale při přebírání předkopl míč daleko od nohy. Donejvětší šance Hradce ve druhém poločase se dostal Vít, ale jeho střela skončila pouze na pravé tyči. Vzávěru Čáslav bušila do soupeře ze všech sil, ale gól se ji už dát nepodařilo.

Ohlasy trenérů čtěte ZDE.

Čáslav - Hradec Králové 0:0

ŽK: Vít (HK). Diváci: 35. Poločas: 0:0. Zenit Čáslav: Havránek – Kotrba, Mráz, Skoupý, Pravda – Slezák, Skopalík, Pokorný, Hozda – Vošahlík, Strnad. Střídali Haniak, Sedláček, Jiroušek, Kocourek, Veselý, Urban, Wolf, Kurak a Ručka. Hradec Králové: Lindr – Přibyl, Wozniak, Krejcar, Plašil - Bouška, Vít, Dian, Rezek - Hašler, Schulmeister. Střídali Svoboda, Čupr, Němeček, Dvořák a Podhajský.