Do první vážnější akce se dostával čáslavský Maxa, ale průnik po pravé straně dokázal včas zastavit hostující obránce. Čáslav hrozila v úvodu převážně z rohových kopů, ale ani jeden se úvodu utkání proměnit Zenitu nepodařilo. Po půlhodině odehrané hry znovu zahrozila Čáslav, když svého soupeře semkla na jeho polovině. Čáslav se ujala vedení ve 24. minutě. Po zatažení míče po levé straně se míč odrazil k volnému Vondrovi, který uklidil balon do odkryté brány – 1:0. Největší šanci k navýšení skóre měl Šimon. Po průniku do vápna vystřelil z desítky, ale jeho střelu dokázal brankář vyrazit. Čáslav výbornou obranou hrou v prvním poločase soupeře do žádné velké šance nepustila.

Do druhé půle vstoupil Zenit ve velkém stylu. Hned v první minutě se dostal do zakončení Šimon, jeho střela šla těsně vedle poděbradské brány. Z nenápadné akce se Čáslav dostala do dvoubrankového vedení. Po dlouhém nákopu od obránce se míč snesl do pokutového území, kde se hlavou prosadil Tyle, když v souboji uspěl jak proti obránci, tak proti hostujícímu brankáři – 2:0. Svůj druhý gól mohl přidat Tyle o pár minut později, ale jeho střelu z úhlu dokázal brankář Hospodka zneškodnit. V polovině druhého poločasu se blýskl skvělým zákrokem hostující brankář, když dokázal z bezprostřední blízkosti zneškodnit střelu Matouška. Svým výborným výkonem Čáslav zaslouženě vyhrála.

„Byl to pro nás těžký zápas, protože jsme chtěli navázat na tři body z Chocerad. Měl jsem velký problém se sestavou. Do utkání museli nastoupit tři dorostenci. Proto jsem udělal tři odvážné změny, které mi nakonec vyšly, protože dva hráči dali gól,“ uvedl spokojený trenér čáslavské rezervy Jiří Antoš. „V prvním poločase jsme se trochu hledali, ale pak jsme dali gól, který nás postavil trošku na nohy. Jen je škoda, že jsme v první půli ještě nějakou branku nepřidali. V druhé půli jsme dali jeden šťastný gól na 2:0, což soupeře už zlomilo. Chtěli jsme ubojovat tři body a to se nám povedlo,“ upozornil trenér. Černá chvilka zápasu přišla v 68. minutě, když Petr Hudec neustál osobní souboj a při dopadu spadl na ruku. Odvezla ho proto sanitka nejspíše se zlomenou rukou. "Je to škoda, naskočil v šestnácti letech a odehrál slušný zápas. Zranění bylo z nezkušenosti, po souboji se nezpevnil a nešťastně dopadl," uvedl Antoš.

Čáslav B - Poděbrady 2:0

Branky: 24. Vondra. 48. Tyle. Rozhodčí: Benák – Šmejkal, Heron. ŽK: Fořt, Billý. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Čáslav B: Míšek – Hudec (68. Krupička), Oliva, P. Váňa, Svoboda – Šimon, Wolf (72. Král), Vondra, Tyle (87. Parachin) – Matoušek, Maxa. Poděbrady: Hospodka – Svoboda, Pavel, Brtek, Poděbradský – Brtna, Hruška, Pavelka (36. Jirásek), Kasák (46. Uhlíř) - Bílý, Fořt (60. Exner).