Do první vážné akce se dostával Antoš, který byl ovšem v pokutovém území faulován, proto hlavní rozhodčí odpískal pokutový kop pro Čáslav. Ten kopal Petr Váňa, ovšem jeho pokus mu dokázal brankář Uhlířek zneškodnit. Čáslav úvodu hrozila hlavně po centrech Antoše, ale jeho spoluhráči se k hlavičkám dostávali přes obránce Janovic velice těžce. Po špatné rozehrávce janovického obránce se probíjeli do šance hráči Čáslavi po pravé straně, ale centr Krupičky dokázal obránce Uhlířek zblokovat na roh. Po rozehrání tohoto rohu se dostal ke hlavičce Svoboda, ale hlavičkoval těsně nad. V prvním poločase ani od jednoho týmu příliš vidět nebylo. Hra se odehrávala převážně mezi vápny s občasným náznakem šance. Časlav se trápila hlavně s rozehrávkou a Uhlířské Janovice si spíše zvykali na umělý trávník, na kterém se utkání hrálo. Ani jeden trenér nemohl být s předvedenou hrou svého týmu v první půli spokojen. Čáslavský trenér Jiří Antoš viděl chyby svého mužstva velmi z blízka, protože nastoupil v základní jedenáctce. Apeloval hlavně na své obránce, aby v zadu více kombinovali a nebáli se hrát. Trenér Uhlířských Janovic kladl důraz na zjednodušení hry. Po hráčích chtěl, aby hráli na jeden dva doteky a pak dali míč od nohy.
V úvodu druhého poločasu hrozila ze svých kopaček hlavně Čáslav. Po rozehrání přímého kopu vyrazil Verner v brance Janovic míč před sebe a Svoboda ho dorazil za jeho záda, ale pro ofsajd gól nakonec uznán nebyl. Další velkou šanci domácích hráčů měl Váňa, ale svoji hlavičku mezi tři tyče nezamířil. Další šance přišla až 78. minutě a měli ji hosté. Po přiťuknutí ve vápně od spoluhráče střílel janovický kapitán Bohatec, ale střelu z deseti metrů vypustil nad. Prní branka padla v 73. minutě. Po zaváhání hostující obrany se dostal do zakončení střídající Tyle a svůj lob přes Vedrala namířil přesně – 1:0. V závěru utkání se Janovice talčili na svého soupeře jak mohli, ale žádná branka se jim vstřelit nepodařila, naopak Čáslav mohla pojistit své vítězství. Po rychlém brejku trefil čáslavský hráč pouze tyč.

Čáslav B - Uhlířské Janovice 1:0

Branka Čáslavi: 78. Tyle. Rozhodčí: Nepovím – Němeček, Hurych. ŽK: P. Holík, Antoš - Svoboda, Musil, Vedral. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Čáslav B: Potměšil – P. Holík, P. Váňa, Oliva, Svoboda – Šimon (58. Tyle), Krupička, J. Holík, Matoušek – Antoš (90+2 Král), Maxa. Uhl. Janovice: Verner – Veliký, Kulhánek, Musil, Strnad – Wolf (20. V. Svoboda), Bohatec, Vedral, M. Svoboda – Jícha, Stoupa.