Celek z Velimi stačil na kutnohorské tempo pouze první poločas, kdy prohrával ještě příznivých 2:0. Poté otěže zápasu jasně drželi kutnohorští dorostenci, kteří soupeři nepovolili už vůbec nic. „Ve druhém poločase jsme hráli perfektní fotbal. Kluci hráli tak, jak po nich chceme a dokonce se jim podařilo nastřílet sedm gólů,“ chválil mužstvo asistent trenéra Zdeněk Vrubel. Jedinou kaňkou byl chybějící Procházka. „Má natržený sval ve stehně, takže ani do Liberce s ním nemůžeme počítat,“ uvedl trenér, který upozornil na to, že o víkendu čeká hráče těžký souboj s Libercem. „ V Liberci to bude jiné. Tam si spíš představuji, že dostaneme devět gólů my, protože nám chybí hodně hráčů ze základního kádru,“ doplnil Vrubel.

St. dorost K. Hora – Velim 9:0

Branky: Luňáček 3, Pana 2, Gono 2, Klečák, Kopecký. Poločas: 2:0. Kutná Hora: Stoupa – Gono, Bareš, Kopecký, Hačka – Štefl, Pospíšil, Pana, Rumpli – Luňáček, Černý. Střídali Klečák a Zeman.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Domácí museli hned na začátku řešit několik šancí hostů. V 5. minutě se blýskl domácí brankář Radil, když pokus o jeho přehození vytáhl na roh. V 8. minutě se hosté po chybě domácích ujali vedení 0:1. V 11. minutě poprvé ohrozil dánskou branku Žídek, ale střela šla vedle. V 16. minutě se dočkali i domácí: Kraus pěkně uvolnil Žídka, který vnikl do vápna a nedal brankáři šanci – 1:1.

Druhou půlku začali kutnohorští šancí, když po přímém kopu poslal Bareš míč na hlavu Zemana a ten pálil hlavou vedle. O pár minut později hosté opět zaútočili, míč skončil na břevnu, ale na dorážku byl již brankář krátký – 1:2. Další branku přidal dánský útočník, který svoji střelu poslal přesně k tyči – 1:3. Potom dvakrát během minuty domácí brankář Dastych příležitosti soupeře zvládl. Po druhé střele hned vyslal míč na Zemana, který pěkně uvolnil Žídka, jenž ale mířil nepřesně. V závěru kopal dánský celek přímý kop, který skončil v brance a tak se uzavřelo skóre na konečných 1:4.

Ml. dorost K. Hora – Rand. Freja 1:4

Branka K. Hory: Žídek. Poločas: 1:1. K. Hora: Radil (40. Dastych) - Fiala, Bareš, Nedvěd, Pana, Šimůnek, Kulhánek, Fedor, Vácha, Kraus, Žídek. Střídali Papoušek, Nekola, Menšík, Zeman, Suk, Klečák.

Zdroj: Václav Dastych