Bohuslav Šváb: musíme se zaměřit hlavně na koncovku

Kutná Hora/ Po nevydařeném střetnutí s dorostenci Pardubic B si starší dorostenci Kutné Hory pozvali k dalšímu přípravnému utkání Chvaletice.

16.2.2008

Ilustrační foto. Foto: DENÍK/René Svoboda

Na svoji umělou trávu do Kutné Hory si starší dorost Kutné Hory pozval hráče pardubického okresního přeboru. Utkání nakonec skončilo pouze remízou, i když hráči Kutné Hory měli k vítězství mnohem blíž. „Musíme se zaměřit hlavně na koncovku. Dáváme hodně málo gólů, na to, kolik máme v zápase šancí,“ zdůraznil trenér starších dorostenců Kutné Hory Bohuslav Šváb. „První poločas byl velmi vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů. Druhý poločas jsme soupeře zmáčkli na jejich polovině a už se čekalo jen na to, jestli dáme branku, což se nám nakonec podařilo pouze jednou,“ doplnil kouč.

Kutná Hora - Chvaletice 1:1

Branka Kutné Hory: Schwarz. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Michal Jan - Koleček Lukáš, Procházka Petr. Kutná Hora: Radil - Štefl, Procházka, Pospíšil, Kopecký - Hačka, A. Schwarz, Gono, Pana - Janoušek, Brant. Střídali Vonšovský, Rumpli a Černý.

Utkání mladších dorostenců se nehrálo. Soupeř nedorazil.

Autor: Ladislav Pospíšil

16.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
Sjezd Vavřineckého potoka 2017   Foto: archiv organizátorů
3

Bára Špotáková si divokou vodu radši nezkusila, za rok to možná napraví

Neštěstí nebylo opravdové, šlo pouze o cvičení.
94

Záchranné sbory zachraňovaly osoby po srážce vlaků, naštěstí šlo o simulaci

ON-LINE: Jan Třískala odpovídal na dotazy čtenářů

Kutná Hora - Na otázky čtenářů Kutnohorského deníku ve středu od 18 hodin odpovídal online předseda sportovní komise města Kutná Hora a trenér florbalového A týmu FBC Kutná Hora Jan Třískala.

OBRAZEM: Senioři ve Zruči nad Sázavou zasedli ke klávesnicím

Zruč nad Sázavou - Základní škola ve Zruči nad Sázavou zahájila ve spolupráci s organizací Život 90 pro seniory pokračovací kurz práce na počítači. Přihlásilo se deset zájemců.

KRÁTCE: Chystá se další kavárnička

Kutnohorsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Okresní fotbalové výsledky mládeže: kontumace utkání mladších žáků

Kutnohorsko /FOTOGALERIE/ - Tradiční výsledkový servis mládežnické kopané z uplynulého víkendu. Nechybí ani střelci branek.