„Výkon našich hráčů jsem si představoval mnohem lepší. Chybí mi tam pořád fotbalovost. Nemůžu hráčům upřít snahu a nasazení, ale chybí mi tam nějaký hráč, který by dokázal míč podržet a dát finální přihrávku,“ pokrčil rameny trenér Kutné Hory Bohuslav Šváb. Spokojenost na lavičce byla s první hodinou. „Z naší strany bylo dobrých pouze 60 minut, kdy se na to dalo dívat, ale pak najednou všichni hráči přestali hrát, jakoby ztratili chuť si zahrát fotbal a to na hřiště rozhodně nepatří. Musíme si o tom vážně promluvit,“ mračil se trenér.
Nové Dvory prohrávali už 0:2, ale nakonec se jim podařilo utkání alespoň zremizovat. „Soupeř měl více ze hry, ale i přesto jsme si dokázali vytvořit spousty brankových příležitostí, které jsme ale nedokázali proměnit. Mohlo to být třeba 2:4 z našeho pohledu, ale nestalo se tak. Nakonec jsem s výsledkem vcelku spokojen,“ řekl trenér Nových Dvorů Jaroslav Wohlgemuth.

Kutná Hora – Nové Dvory 2:2

Branky: A. Schwarz, Hačka – Pospíšil 2. Rozhodčí: Dolejš. Poločas: 1:0. Kutná Hora: Stoupa – Černý, Procházka, Pospíšil, Kopecký – Hačka, Štefl, A. Schwarz, Rumpli – Janoušek, Pana. Střídali Žídek, Brant. Nové Dvory: Kricner - Gygal, Zelený, Špírek, G. Procházka – J. Procházka, Melezínek, D. Pavlík, Kubín – Pospíšil, Trpišovský. Střídal J. Růžička.