Úvod zápasu byl vcelku vyrovnaný, ale přesto v prvních minutách mohla vést jiskra už 2:0, jenže ani jednu ze svých brankových příležitostí nedokázali hráči Jiskry využít. Vlašim, která ovládala hru hlavně v prvním poločase také vstřelila vedoucí gól - 1:0. Jenže Jiskra dokázala potrestat chyby v domácí obraně a Jakub Koudela vyrovnal na 1:1. V dalších minutách se valil útok z jedné strany na druhou, ale ani jedno z mužstev nedokázalo vstřelit vedoucí gól.

O poločase nastoupil za Jiskru Trenér Jelínek, který vnesl potřebný klid v zadních řadách Zruče. Jiskře v zápase chyběli hlavně klíčoví stopeři Pepa Havránek a Franta Janata. V útoku také chyběl Marek Brož , druhý nejlepší střelec jiskry. Brankový účet celého zápasu zakončil krásnou střelou z poza šestnáctky nechytatelně pod břevno navrátilec Lubor Kolář - 2:3. Utkání také ovlivnily dvě neproměněné penalty, jedna ze strany domácích , kdy krásným zákrokem podržel Jiskru gólman Svoboda a druhou ze Strany Jiskry v samotném závěru utkání nedal Michal Havránek, který nechal taktéž vyniknout domácího brankáře.

Vlašim C - Zruč n. S. 2:3

Branky Zruče n. S.: Koudela 2, Kolář. Poločas: 1:1. Zruč n. S.: Svoboda - Keltner (Jelínek), J. Váňa, L. Jelínek, L. Kolář, M. Váňa (Z. Louda), J. Matouš, M. Havránek, V. Tvrdík, J. Kohout (L. Zachariáš), J. Koudela.