Utkání začalo v rychlém tempu, kdy už ve 3. minutě Čmakal otevřel skóre – 1:0. Další dvě branky přidaly znovu Potěhy, za které stříleli Chalupa a Kubát – 3:0. Už to začínalo vypadat na debakl a ostudu pro Kaňk. Naštěstí pro Kaňk se Mandíkovi po chvíli podařilo snížit na 3:1 a těsně před poločasem zachytil Reis domácí rozehrávku, kterou poslal za Jelínkova záda – 3:2.


V 53. minutě druhé půle opět začali lépe domácí zásluhou Ašenbrennera – 4:2. Účet zápasu zakončil kaňkovský Mandík – 4:3. Ke konci utkání se Kaňk mírně dostával před branku domácích, hlavně zásluhou Novotného a Reise. Vyrovnávací gól už se ale nepodařilo zaznamenat žádnému z nich, a proto se po zápase mohli více radovat hráči z Potěh.

Potěhy - Kaňk 4:3

Branky: Čmakal, Chalupa, Kubát, P. Ašenbrenner – Mandík 2, Reis. Rozhodčí: Volf. Poločas: 3:2. Potěhy: P. Jelínek – Karlík, Zahradník, Sixta, Szakac – Čmakal, P. Ašenbrenner, Kubát, Peca – Chalupa, M. Jelínek. Střídal Valent. Kaňk: Vokoun – Matz, Klatka, Zahajský, Vintiška – Zrzavý, Vlach, Novotný, Pavlík – Reis, Mandík. Střídal Horecký.

Petr Severa