Lépe do utkání vstoupili domácí hráči. V prvních patnácti minutách Novým Dvorům míč takřka nepůjčili. Jediným možným důsledkem tedy mohla být jedině branka v síti hostů, kterou vstřelil Salavec - 1:0. V druhé půli prvního poločasu se ale pomalu začala karta obracet a Novodvorští začali soupeře tlačit. Po rychlém brejku nabídl Pospíšil míč Melezínkovi, který se krásně trefil k pravé tyčce - 1:1. Do poločasu stačili Nové Dvory dát soupeři ještě dvě branky. Nejdříve se trefil Procházka, který doklepával odražený míč, který se kutálel po brankové čáře - 1:2. A těsně před poločasem vybídl Špírek ke sprintu Pospíšila, který v tváří v tvář s brankářem uklidil míč do brány - 1:3.

Do druhé půle tentokrát lépe vstoupili hosté. Po krásné kombinaci na hranici šestnáctky přidal svůj druhý gól v zápase Procházka - 1:4 a zvrat v utkání zakončil Jakub Rak. Ten dostal od Špírka balon mezi dva bránící hráče a pozemi k tyči se ani on nemýlí - 1:5.

„Do zápasu jsme vstoupili velice špatně. Patnáct minut nás soupeř nepustil kmíči. Kačina měla vúvodu několik standartek a jedna znich skončila vnaší síti,“ shrnul úvod zápasu trenér Nových Dvorů Jaroslav Wohlgemuth. „Do poločasu se nám to naštěstí podařilo otočit a vzávěru jsme dokázali přidat ještě dvě branky, takže jsem se zápasem vcelku spokojen,“ doplnil kouč.

Kačina - Nové Dvory 1:5

Branky: Salavec - J. Procházka 2, Pospíšil, Melezínek, J. Rak. Rozhodčí: Husa. Poločas: 1:3. Nové Dvory: Černý - Gygal, Melša, Zelený, Melezínek - Mirovský, J. Rak, Špírek, Kubín - Pospíšil, Trpišovský. Střídali M. Procházka, J. Procházka.