2. kolo OP

Suchdol – Vrdy 10:2 (5:1)

V Suchdole se zrodil velký debakl. Hosté oslabeni o oba Truksy – Karel byl zraněný a Radim se vrátil do Zbraslavic – neměli proti domácím nárok. Zápas řídil domácí útočník Jiří Štainz, který nakonec nastřílel šest branek a vyrovnal tak loňský rekord sázavského Švece. Vrdy navíc hrály od 25. minuty o deseti, když za „kecy“ dostal červenou kartu Miláček. Skóre se nakonec po obou shodných poločasech zastavilo na výsledku 10:2!

Branky: Štainz 6, Havrda, Böhm 2, Radil – Cakl, Vocl. Rozhodčí: Volf. ČK: 25. Miláček (V). Diváci: 110.
Suchdol: Hebr – Havrda, Linhart, Hošek, Pánek – Radil, Klička, Jan Rak, Böhm – Štainz, Janovský. Střídali: Mikeš, Střihavka. Hrající trenér: David Linhart. Vrdy: M. Doubek - Cakl, Spěvák, L. Doubek, Šolta, Kříž, Vocl, Šindelář, Miláček, Švejda, Pleva. Střídali: Sucharda, Káš, Kapounek. Trenér: Jiří Trekoval.

Zbýšov – Malín 3:5 (2:2)

Ve Zbýšově začali lépe domácí, které poslal do vedení Šemík, jenže hned dvě minuty poté vyrovnal malínský P. Štoček z trestného kopu na 1:1. Remíza byla i o přestávce, když po brance hostujícího Blahníka z pokutového kopu stihl srovnat Prášek.
Ve druhém poločase udeřil malínský Růžička, který dvěma slepenými góly těsně po přestávce prakticky rozhodl. A poté, co v 66. minutě snížil z penalty Babák, tak malínský Blahník pečetil vítězství hostů v poměru 5:3.

Branky: 15. Šemík, 37. Prášek, 66. pok. kop Babák – 17. P. Štoček, 30. pok. kop, 88. Blahník, 46., 56. Růžička. Rozhodčí: Žaloudek. ČK: 84. Prášek (Z). Diváci: 40.
Zbýšov: Kozelka – Horvát, Vébr, Procházka, Junek – Vrána, Vrkota, Babák, Prášek – Šemík, Valdman. Střídali: Čáp, Jirák. Trenér: Miroslav Voplakal. Malín: Mil. Novotný – Jos. Kraus, Šťastný, Mar. Novotný, P. Kraus – Růžička, P. Štoček, L. Kraus, Hylský – Vala, Blahník. Střídali: Čunderlík, V. Melša. Trenér: Tomáš Vojtíšek.

Malešov – Zruč n. S. 1:2 (0:2)

Malešov potvrdil špatný start do sezony i doma. Se Zručí prohrál 1:2! Už v 11. minutě poslal hosty do vedení Brož. Za necelou půl hodinu už to bylo 0:2, když se trefil Kohout. Malešov se zmohl na snížení až v 80. minutě, kdy z pokutového kopu trestal Jiří Rejthárek. Vyrovnat už domácí nedokázali.

Branky: 80. J. Rejthárek (z PK) - 11. Brož, 25. Kohout. Rozhodčí: Procházka. Bez ČK. Diváci: 30.
Malešov: J. Dastych - Železný, Barenčík, Lipský, Novák, Nekola, Rejthárek, Papoušek, Žídek, Klečák, J. Špitálník. Střídali: Bukovič, Kalfiřt. Zruč n. S.: Jíra – Z. Louda, Janata, Jouza, T. Louda – M. Váňa, Tvrdík, Koudela, Janda – Brož, Kohout. Střídali: Zeman, L. Hájek. Trenér: Michal Váňa.

Sedlec – Křesetice 6:1 (2:0)

Sedlecká Viktoria dokazuje, že jarní část sezony nebyla náhodná. Tentokrát to odnesly Křesetice, se kterými si Viktoriáni poradili vysoko 6:1. Po dvou brankách za domácí si připsali Pospíšil s Jelínkem. Jeden gól dali Hvězda s Volencem. Za Křesetické snižoval za stavu 0:4 Šafránek.

Branky: Pospíšil 2, Jelínek 2, Hvězda, Volenec – Šafránek. Rozhodčí: Motajček. Bez ČK. Diváci: 40.
Sedlec: Z. Tvrdý – M. Poul, Zdychynec, Kožnar, Gono – Volenec, Jak. Spáčil, Petr Mrštík, Hvězda – Pospíšil, Pav. Mrštík. Střídali: Jelínek, L. Tvrdý, Pavlík. Trenér: Luboš Votava. Křesetice: Černovský – Nevole, Suchorebský, J. Černý, Vlasák – R. Černý, Leopold, Bláha, J. Pokorný – Borovec, Jiří Franc. Střídali: Vonšovský, Šafránek, Trousil. Trenér: Jiří Jirsa.

Žleby – Paběnice 2:8 (1:4)

Další překvapivě vysoký výsledek se zrodil ve Žlebech, kde Paběnice vyhrály 8:2! Každý poločas skončil 1:4. Za hosty nastřílel hattrick Žák. Domácí snižovali na 1:2 gólem Šindeláře a na 2:5 zásluhou Vejmelky.

Branky: 33. Šindelář, 74. Vejmelka – Žák 3, L. Votava 2, Blažek, T. Lupínek, Fuksa. Rozhodčí: Říha. Bez ČK. Diváci: 50.
Žleby: Auersvald – Buchl, Žaloudek, Vejmelka, Kubát – Šindelář, Kordík, Sádovský, Adámek – Hronek, Němec. Střídali: Misar, Železný. Trenér: Libor Petříček. Paběnice: Mil. Říha – Altman, Blažek, O. Votava, M. Votava – T. Lupínek, M. Růžička, Fuksa, L. Lupínek – L. Votava, Žák. Střídali: Svoboda, Sochr. Trenér: Miloslav Oliva.

Nové Dvory – Horní Bučice 3:1 (3:0)

První tři body do tabulky okresního přeboru v neděli vybojovaly Nové Dvory. Na domácím hřišti dokázaly udolat Horní Bučice, které tak stále zůstávají na dně tabulky bez bodu.
O své výhře rozhodli domácí už v prvním poločase, kdy do svatyně host poslali hned tři míče a sami udrželi čisté konto. Ve druhé půli Bučice jen kontrolovaly výsledek Růžičkou.

Branky: Rajchman, Melezínek, Lev - Růžička. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Fidra. Diváci: 100.
Nové Dvory: Horák - Rajchman, Zelený, Maláček, Pátek, Dastych, Novák, Kokeš, Melezínek, Ďoubal, Lev. Střídali: Melša, Beran, Křepelka. Trenér: Zdeněk Čáp
Horní Bučice: Zeman - Škaloud, Paták, Martínek, Vohnický, Pelikán, Růžička, Vamberský, Šimon. Střídal: Šupka. Trenéři: Miroslav Kováč a František Dufek.

Uhlířské Janovice B – Kaňk 2:1 (0:1)

Otočit zápas se v neděli podařilo rezervě Uhlířských Janovic. Svěřenci trenéra Radka Förstera si šli po prvním poločase do kabin za nepříznivého stavu 0:1, ale nesvěsili hlavy a jak se ukázala, mělo to svůj význam.
Do branky Pospíšila se totiž ve druhé půli trefili hned dvakrát, a tak brali tři body za výhru 2:1. Díky této výhře se fotbalisté béčka Uhlířských Janovic posunuli do čela tabulky.

Branky: Janoušek, Marek - Čížek. ŽK: 2:2.
Uhlířské Janovice B: Verner - Pana, Hrbek, Marek, Strnad, Kulhánek, Vedral, Veliký, Blecha, Janoušek, Kocourek. Střídali: Bílek, Svoboda. Trenér: Radek Förster. Kaňk: Pospíšil - Zrzavý, Klatka, Wagner, Horký, Mandík, Čížek, Boudabouza, R. Výborný, Šimůnek, Hrčkučák. Střídali: Franc, Novotný, Lhotka. Trenér: Miloslav Čepek.