I přes absenci některých hráčů si dokázalo Podolí se soupeřem poradit. O vítěznou branku se postaral L. Jelínek, který se prosadil v 37. minutě hlavou. „Bylo to o něco lepší než utkání proti Novým Dvorům, ale ještě to pořád z naší strany není ono. V utkání bylo spousta šancí na obou stranách. V prvním poločase si myslím, že jsme byli herně lepší a soupeře jsme přehrávali, i když soupeř měl dost brankových šancí. Utkání nakonec skončilo 2:0, ale také to mohlo skončit 6:4. Máme ještě pořád na čem pracovat. Chce to hlavně, abychom dokázali naše brankové šance proměnit,“ shrnul zápas trenér Bílého Podolí Miloslav Čepek. „Utkání se hrálo na umělé trávě, což pro nás nebylo příliš ideální. Mistrovská utkání se hrají na přírodní trávě, kde je úplně jiný odskok než na umělce,“ zakončil trenér.

První ostrá generálka proti silnému soupeři Viktorce nevyšla. S řadou dorostenců v základní sestavě podlehla Podolí. „Na brankové šance to bylo sedm sedm, ale na góly bylo Podolí lepší. První půle byla celkem vyrovnaná, ale v druhé půli nás už soupeř přehrával. Hráči Podolí na tom byli fyzicky mnohem lépe. V utkání rozhodlo proměňování brankových šancí. My jsme měli minimálně stejně šancí, ale góly jsme z toho žádné nedali. Dokonce jsme překopli prázdnou bránu,“ pokrčil rameny trenér Sedlece Zdeněk Tvrdý. „Bylo vidět, že toho má soupeř víc natrénováno,“ doplnil kouč.

Bílé Podolí - Sedlec 2:0

Branky: 37. L. Jelínek, 57. L. Štoček. Rozhodčí: Michal. Poločas: 1:0. Sedlec: Z. Tvrdý - M. Poul, Zdychynec, Košnar, Vrba - J. Poul, Jak. Spáčil, Hvězda, Vavřina - Neubauer, Stolín. Střídali Ullman, Jiráň, L. Tvrdý. Bílé Podolí: Beran - L. Toman, Semínko, Svoboda, L. Bíža - Josef Fejfar, L. Štoček, Skala, Marek - Šálený, Jelínek. Střídali Šmíd, Kupka.