Bílému Podolí se podařil hlavně druhý poločas, kde nasázel soupeři tři branky. „Na utkání se už od začátku projevoval rozdíl mezi námi a soupeřem, který hraje o dvě třídy výše. Proto jsem nakonec rád, že se nám podařil krásný výsledek,“ řekl podolský trenér Miloslav Čepek.

Všichni hráči, kteří na soustředění do Liberce jeli, si vutkání zahráli. „Protože se jednalo o utkání na soustředění, tak jsem neměl k dispozici všechny hráče. Někteří jsou nemocní a někdo zase musel zůstat doma zpracovních důvodů,“ posteskl si Čepek.

Tomu hlavně vadí přístup některých hráčů jeho týmu. „Byl bych ještě spokojenější, kdyby někteří hráči zlepšili svůj přístup k fotbalu. Měli by si uvědomit, že to nehrají pro mě, ale pro sebe,“ mračil se trenér.

Přípravu v Liberci hodnotil trenér kladně. „S přípravou vLiberci jsem, dalo by se říci, spokojen. Zimní přípravy jsem už zažil i lepší, tuhle bych zařadil mezi ty průměrné," zakončil kouč.

Bílé Podolí – TJ Lanškroun 4:4

Branky Podolí: Jelínek 3, J. Fejfar. Rozhodčí: Kozák. Poločas: 1:4. Bílé Podolí: Červinka – L. Toman, Semínko, Svoboda, Bíža (46. Šmíd) – J. Fejfar, Štoček (46. Kupka), Skala, Marek (58. Šilha) – Šálený, Jelínek.