Uhlířské Janovice začaly podle předpokladů náporem, jenže bez gólového výsledku. Obrovskou příležitost měl ve 12. min. osamocený Skokan, ale mířil vedle. Po dvanácti minutách se jim podařilo konečně vstřelit branku. Po faulu na hranici vápna si postavil míč Kulhánek, který se trefil přesně klevé tyči – 1:0. Po uplynutí deseti minut se prosadili hráči Janovic podruhé. Perfektně připravený míč proti noze poslal krásnou přízemní střelou zvoleje do brány Vedral – 2:0.

Hráči Velimi snížili stav během tří minut, kdy se po pěkné kombinaci prosadil Nedbal – 2:1. Další velkou šanci Janovic spálil Bohatec, ten se obtočil kolem bránícího hráče, ale střelu vyslal vedle tyče. Tomu se nepodařilo skórovat ani vnásledné šanci. Po chybném výhozu brankáře Velimi střílel nad.

Do další šance se opět dostali hráči Janovic. Po ztrátě balonu uprostřed hřiště se probil do samostatného úniku Hampl, ale trefil do nohou ležícího brankáře. Do konce poločasu přidal každý tým ještě po jedné brance. Za Uhlířky zvyšoval na 3:1 M. Svoboda a za Velim dotahoval na rozdíl jedné branky L. Svoboda – 3:2.

Vdruhém poločase se už prosadili pouze hráči Uhlířských Janovic. Na 4:2 zvyšoval Förster, který hokejovým blafákem obešel golmana a zakončoval tak pouze do prázdné brány. Poslední slovo měl janovický Hampl, který si poradil jak sobránci, tak sbrankářem Daňkem - 5:2.

Vúvodu se Janovicím nedařilo. „Ze začátku se nám moc nedařilo jak vútočné fázi, tak i vobranné. Dostali jsme dva naprosto zbytečné góly. To bylo ovlivněné i tím, že jsme postrádali čtyři hráče základního kádru. Vzápase nám hlavně chybělo doplňování útoku krajními obránci a to se projevilo i na předvedené hře,“ všiml si asistent trenéra Antonín Kapek a pokračoval: „Po celý zápas jsme si udržovali herní převahu, což se odrazilo i na výsledku. Jinak je škoda, že nám tam toho nakonec nespadlo víc.“ Na straně Uhlířských Janovic panuje spokojenost. „Svýsledkem, i celým průběhem na turnaji jsem spokojen,“ doplnil trenér.

Uhlířské Janovice – Velim 5:2

Branky: Kulhánek, Vedral, M. Svoboda, Förster, Hampl – Nedbal, L. Svoboda. Rozhodčí: Pospíšil – Michal, Šanda. Poločas: 3:2. Uhlířské Janovice: Werner – Kulhánek, Vedral, Veliký, Šauer – Wolf, L. Bohatec, Förster, Hampl – Jícha, M. Svoboda. Střídali Hromádka, L. Svoboda a Hrbek. Velim B: Daněk – Kyncl, L. Sixta, Srp, Hrabal – Nedbal, Holub, Čepelák, T. Sixta – Ptáček, L. Svoboda. Střídal P. Svoboda.