V úvodu zápase měli domácí mírnou převahu. „My jsme vycházeli ze zajištěné obrany a hrozili jsme z rychlých brejků, který se nám bohužel ani jeden nepodařilo proměnit,“ uvedl k zápasu asistent trenéra Uhlířských Janovic Antonín Kapek. Ve třetí minutě přišla velká šance Janovic, když Lukáš Bohatec zahrával trestňák. Jeho krásná střela ale skončila těsně vedle domácí brány. Ve 30. minutě zahrozili i domácí. Po rychlém průniku se dostal do zakončení domácí hráč, ale jen díky výbornému zákroku Vernera se skóre měnit nemuselo. Dvě gólové šance, které domácí v prvním poločase měli, naštěstí pro Uhlíře, v brance neskončili.

Ve druhé půli se hra hodně kouskovala z důvodu osobních soubojů, které rozhodčí řešil zapískáním. V 60. minutě zahrával trestný kop Vedral, který centrem našel úplně volného Jíchu, který ale míč nedokázal poslat do prázdné brány, když jej ani netrefil. „Ve druhé půli jsme už soupeře k ničemu nepustili. Kluci hráli výborně dozadu, tak jak jsme si před zápasem řekli. Pokud by soupeř jednu šanci v první půli proměnil, tak mohl vyhrát, na druhou stranu, pokud by Honza Jícha proměnil svoji stoprocentní šanci, tak jsme mohli vyhrát zase my. Tahle utkání nakonec skončilo remízou,“ dodal Kapek.

Brandýs n. L. - U. Janovice 0:0

Uhl. Janovice: Verner - Uher, L. Bohatec, Musil, Strnad - M. Svoboda, Veliký, Vedral, Wolf (70. T. Kulhánek) - Stoupa (84. Vl. Svoboda), Jícha.