David Plašil: chybí nám chuť po vítězství

Kutná Hora - Aspirant na postup do I. B třídy, Paběnice, se střetli o uplynulém víkendu na umělé trávě vKutné Hoře sloňským postupujícím zokresního přeboru, Vrdy.

25.2.2008

Ilustrační foto. Foto: DENÍK/Michal Pavlík

První branka vutkání padla těsně před poločasem, kdy se trefil Blažek – 1:0. Úvod druhého poločasu patřil znovu hráčům Paběnic. Na 2:0 zvyšoval Zikmunda. Kontaktní branku Vrdů vstřelili Kříž - 2:1. To ale bylo ze strany Vrdů vše. Za Paběnice se do konce zápasu dokázal gólově prosadit ještě Šrámek – 3:1 a na konečných 4:2 zvýšil Votava. Na paběnické lavičce panovala spokojenost spíše svýsledkem než se samotnou hrou. „Můžeme být spokojení pouze svýsledkem. Naše hra postrádala takovou kvalitu, jako jsme předvedli minulý týden. Během zápasu jsme si dokázali vytvořit spoustu brankových příležitostí, které se nám dařilo proměnit,“ zhodnotil průběh střetnutí paběnický trenér Luboš Votava. Vrdy se zatím vpřípravě spíše trápí. „Vprvním poločase to ještě šlo, ale ve druhé půli nás Paběnice jasně přehráli. Zápas jsme si sami zprotivili. Chybí nám teď chuť po vítězství,“ mračil se trenér Vrdů David Plašil. Nálada vklubu není vůbec dobrá. „Utkání jsme odehráli velice špatně. Musíme se nad naší hrou zamyslet. Přístup hráčů, výboru, i mě, jako trenéra, je teď velmi špatný. Stím musíme něco udělat,“ doplnil kouč.

Paběnice - Vrdy 4:1

Branky: 44. Blažek, 58. Zikmunda, 67. Šrámek, 78. Votava - 63. Kříž. Rozhodčí: Rynda. Bez karet. Poločas: 1:0. Paběnice: P. Mužátko - Malínek, D. Mužátko, Šrámek, P. Dvořák - Ulrich, Bohatý, Blahník, M. Rada - M. Svoboda, Zikmunda. Na střídání Blažek, Kozel, Votava. Vrdy: M. Šolta - D. Bajo st., M. Tomíšek, Hájek, V. Truksa - D. Bajo ml., R. Miláček, K. Truksa, Císař - J. Šolta, Chadraba. Na střídání M. Doubek - L. Doubek, Kříž, Plašil.

Další zápasy: Paběnice - Sokoleč (sobota od 19 hodin v Kutné Hoře), Vrdy - Libice n. C. (neděle vKutné Hoře od 19 hodin).

Autor: Ladislav Pospíšil

25.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Středočeský kraj se prezentoval na veletrhu cestovního ruchu na Výstavišti v Pražských Holešovicích.  Mezi pozvanými hosty na krajském stánku nechyběla Gabriela Novotná a Lukáš Kvapil – oba známí účastí v Rallye Dakar.
114

Středočeši nabídli adrenalin pro každého i ten zprostředkovaný z Dakaru

Hasičský ples ve Vlastějovicích.
85

OBRAZEM: Hasiči tančili ve Vlastějovicích

OBRAZEM: Sokolovnu zaplnily masky

Kácov - Sport tuto sobotu v kácovské sokolovně vystřídala zábava. Hasiči zde pořádali tradiční karnevaly. Nejprve odpoledne zaplnily sál děti a sešlo se jich opět více než stovka, program pro ně připravila agentura Fun Activity. Odpoledne plné tance, her a soutěží pobavilo všechny přítomné.

Budoucí Sáblíková? Brichová na olympiádě mládeže čtyřikrát zlatá

Kutná Hora /ROZHOVOR/ – V lednu se uskutečnila zimní Olympiáda dětí a mládeže. Kutnou Horu i kraj skvěle reprezentovala třináctiletá hokejistka Sršňů Natálie Brichová, která chodí na Základní školu TGM v Kutné Hoře.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

O prohře Sršňů s Velkými Popovicemi rozhodly tři slepené góly

Velké Popovice - V posledním kole krajské hokejové ligy zavítali kutnohorští Sršni do Velkých Popovic. Pro Kutnou Horu bylo utkání testem před baráží, ve které budou bojovat o setrvání v soutěži. Svěřenci Stanislava Bednáře domácím vzdorovali do 50. minuty, pak ale v rozmezí tří minut třikrát inkasovali a prohráli 3:6.