Hned z první vážné akce se ujal Hlučín vedení. Po zaváhání čáslavské obrany se dostal do zakončení Galajda, který svou střelu umístil přesně k tyči – 0:1. První šance Zenitu přišla o minutu později. Ve 4. minutě se dostal do zakončení Kocourek, ale střelu namířil do dobře postaveného brankáře Kosmala v brance Hlučínu. I když měl v úvodu utkání Zenit více ze hry, tak další branku dostal opět domácí. V 9. minutě se podruhé prosadil Galajda, který se dokázal v pokutovém území obtočit kolem Skopalíka a svou střelu umístil opět přesně k tyči – 0:2. I druhý útočník Čáslavi měl dobrou příležitost ke snížení, ale svou střelu poslal Vošahlík pouze do rukavic brankáře. Z rychlého brejku zahrozil znovu Kocourek, ale opět bez gólového efektu. Malík v brance Čáslavi se vyznamenal v 33. minutě, když dokázal zneškodnit hlavičku Hlučínského Prokeše z malého vápna. V závěru poločasu hrozila Čáslav hlavně z pravé strany, kde většinu balonů centroval do vápna Kurak, ale k zakončení se Čáslavští hráči málokdy dostali.

Do první akce druhého poločasu se probíjel Kocourek, ale v poslední chvíli mu míč odkopl od nohy hostující stoper. Další šanci vypracoval čáslavský Veselý, který zatáhl míč po pravé straně a naservíroval ho před bránu volnému Kocourkovi, který si ale s naloženou příležitostí poradit nedokázal. Z tlaku domácích se zrodila další šance. Tu měl na svých kopačkách Pokorný, ale střelu z poza šestnáctky mu dokázal nadvakrát hostující brankář zlikvidovat. Nemohoucnost domácích vstřelit gól potvrdil i Kurak, který v 65. minutě po rozehraném trestném kopu překopl bránu z malého vápna. Tlak domácích ve druhém poločase gradoval kolem 70. minuty, ale postupně na brankáři hostí vyhořeli Hozda, Kurak i Kocourek. Aktivní Kurak mohl vsítit branku v 73. minutě, ale jeho tečovaná střela skončila v rukavicích hostující brankáře. V útoku hostí se dařilo pouze Galajdovi, který mohl zkompletovat i hattrick, ale svoji střelu pět minut před koncem poslal těsně vedle Malíkovi branky. Ze závěrečného tlaku Zenit branku vstřelit nedokázal, tudíž si Hlučín odvezl z Čáslavi všechny tři body.

Čáslav - Hlučín 0:2

Branky: 3., 9. Galajda. Rozhodčí: Hrubeš – Večeřa, Douda. ŽK: Kurak, Skoupý – Galajda, Melecký. Diváci: 512. Poločas: 0:2. Čáslav: Malík – Kotrba, Skoupý, Skopalík, Pravda (46. Veselý) – Kurak (74. Strnad), Pokorný, Jiroušek (58. Wolf), Hozda – Kocourek, Vošahlík. Hlučín: Kosmal – Kopecký, Sáblik, Švrček, Barcal – Moravčík (87. Žižka), Prokeš, Melecký, Stoklásek (90. Hornyak) – Koubek (36. Vaculík), Galajda.

Ohlasy trenéru z pozápasové tiskovky najdete ZDE.