Trenérovi Zenitu se utkání moc dobře nehodnotilo. Po velmi špatném úvodu se Zenit připravil o tři body. „My jsme začali hrubou nedisciplinovaností naší defenzivní činnosti. Jmenovitě Skopalík, Skoupý, první dva góly byly přes ně,“ upozornil čáslavký trenér Pavel Medynský.

Stav hřiště ve Vodrantech není dobrý a technickému fotbalu zatím příliš nesvědčí. „Fotbal se dal hrát pouze patnáct minut, v kterých jsme chtěli hrát my, ale naopak hrál hlavně soupeř. Co je nám platné, když hrajeme druhý poločas na jednu bránu,“ mračil se trenér.

Prémie na první domácí gól se vypisovat nejspíše nebude. „I kdyby hráči hráli za milion, tak mají nějaký horizont svých možností, přes který se nedostanou,“ uvedl kouč.

V Zenitu se chystá vážná porada vedení klubu, které trápí hlavně morálka některých hráčů. „Utkání rozhodla hrubá nedisciplinovanost našich hráčů, z které vyvodíme po poradě s vedením svoje důsledky,“ zakončil Medynský, jehož trápí hlavně Mário Kurak, i když měl v týdnu podle jeho slov zdravotní potíže. On je právě jeden z hráčů, s kterým si chtějí vážně promluvit o jeho setrvání v Čáslavi.

Spokojený trenér Hlučína Petr Samec upozornil hlavně na to, že fotbal se dal hrát pouze v prvních deseti patnácti minutách. „My jsme využili času, kdy se ještě dal hrát fotbal. Poté to už o fotbale nebylo, kdy už to byla pouze nakopávaná. Dali jsme dva rychlé góly a to v zápasu rozhodlo. I když si Čáslav vytvořila obrovský tlak, tak jsme vítězství před soupeřem uhájili,“ uvedl k zápasu Samec.

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.