V průběhu prvního poločasu to nevypadalo na tak vysoký debakl Zruče. Jiskra uhájila tlak domácích na začátku utkání, a po rohu Jakuba Koudely se dokonce ujala vedení 1:0 po hlavičce Honzy Kohouta na přední tyči. Poté zaskočení domácí přenechali hrát Jiskru, která si ale už žádnou vyloženou šanci nevytvořila. Slušně rozehraný první poločas hosté nezvládli. V závěru první půle udělal chybu Brankář Svoboda a domácí vyrovnali - 1:1.

V druhém poločase odstoupil kvůli zranění Pepa Havránek a Jiskře se tak rozpadla obranná část mužstva. Domácí se brzy ujali vedení. Po chybě v zadních řadách Zruče, nedokázala obrana uhlídat domácí útočníky, kteří tak vklidu zvýšili - 2:1. Pak už hra byla jen v režii domácích, kteří určovali tempo zápasu. Na Jiskru se valil jeden útok za druhým, a proto odevzdaní hosté dostali v závěru ještě pět branek.

Vlašim C - Jiskra Zruč 7:1

Branka Zruče: Kohout. Poločas: 1:1. Jiskra Zruč: S. Svoboda - P. Havránek ( 45. M. Havel), J. Váňa, M. Havránek, L. Kolář - M. Váňa, Z. Louda, J. Matouš, M. Brož - J. Kohout , J. Koudela.