První branku vstřelil J. Veselý, který po uvolnění přes bránícího hráče střílel přesně k tyči – 1:0. Vyrovnat mohl Bláha po rozehrání rohu, ale střelu dokázal Snížek v brance Cannabisu vytáhnout na roh. K vyrovnání došlo v 8. minutě. Po vynikajícím pasu Suchorebského přes celé hřiště se ocitl sám před brankářem Bláha, který se ve své druhé šanci už nemýlil – 1:1. Do poločasu mohl jít Cannabis do vedení, ale střela Červinky skončila pouze na tyči. Z druhé půle ještě neuběhlo ani patnáct vteřin a hráči Green baru se ujali vedení, přesně se tentokrát trefil Svoboda – 1:2. Minutu na to mohl srovnat J. Veselý, ale to by musel proměnit pokutový kop. Uklidnění do řad Green baru přinesl svým druhým gólem Svoboda, když po přihrávce od rohu hřiště střílel do odkryté brány – 1:3. Závěr utkání přinesl na každé straně ještě jednu branku, když se v poslední minutě prosadil podruhé J. Veselý a hned z rozehrání navýšil skóre na dvoubrankové vedení P. Leopold.

FC Cannabis – Green bar 2:4

Branky a asistence: 3. J. Veselý, 26. J. Veselý (Škramovský) – 8. Bláha (Suchorebský), 14. Svoboda (Hrbek), 21. Svoboda (J. Leopold), 26. P. Leopold (Bláha). Rozhodčí: Komas. Poločas: 1:1. FC Cannabis: Snížek – Z. Volenec, J. Veselý, M. Veselý, Škramovský, Červinka, Březina, Rathauz. Green bar: Černovský – Svoboda, P. Leopold, Hrbek, J. Leopold, Bláha, Suchorebský.

______________________________________________________________________________________________________________________________


V úvodu zápasu tlačili Zeweláci, ale žádná jejich z brankových šancí se neujala. Hra se spíše odehrávala uprostřed hřiště, a proto hráči spíše hrozili střelami z větší dálky, jenže nikomu se nedařilo střelecky prosadit. V první stoprocentní akci se ocitl Zewelák Beneš, ale odkrytou bránu trefit nedokázal. Po zahrání rukou hráče Restaurace v pokutovém území kopal penaltu Kratochvíl, který brankáři soupeře nedal žádnou šanci – 1:0. Zeweláci dál tlačili, z čehož se zrodily dvě šance. Nejdříve šli domácí dva na jednoho, ale jejich záměr jim vystihl brankář Kratochvíl. Druhou šanci měl Kratochvíl o chvíli později, ale ani on nedokázal brankáře Restaurace prostřelit. Vala se nechtěla vzdát dobrého umístění do play-off, o které ještě hráli, ale žádná z jejich akcí v brance Zeweláků neskončila. Postupně si na brankáři Manusovi vylámali zuby Vlach, Novotný i Zahajský. A když v závěru ještě domácí nastřelili tyč, tak utkání skončilo nejtěsnější výhrou Zeweláků.

Zeweláci – Restaurace Na Valech 1:0

Branky a asistence: 12. Kratochvíl (PK). Rozhodčí: Komas. Poločas: 1:0. Zeweláci: Manus - Jakoubek, Křivský, Kratochvíl, Černý, Beneš. Restaurace Na Valech: Kratochvíl – Růžička, Vlach, Zahajský, Novotný, Kosík, Matz.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Vedenív zápase se hráči Teachers ujali zásluhou P. Váni, který střelou skrytou za hráčem překvapil brankáře Chvojkovic – 0:1. Dvě minuty na to už bylo srovnáno tvrdou střelou, kterou vyslal Hurt – 1:1. Hráči Teachers se ujali znovu jednobrankového vedení, když po Jelínkově střele nejistě zasáhl golman Peroutka – 1:2. Do poločasu ještě přidal druhou branku P. Váňa, když mu naservíroval míč před branku Janda – 1:3 a v závěru první půle se prosadili hosté ještě jednou, když dorazil míč po střele Auera do prázdné brány Třískala – 1:4. Přes řadu šancí na obou stranách se v úvodu druhé půle žádná akce neujala. Ve velké šanci se ocitl Chvojkovický Franc, ale střelu mu dokázal brankář Potměšil zneškodnit. I když ve druhém poločasu žádný gól nepadl, tak oba celky předváděly krásný futsal.

STS Chvojkovice Brod – Teachers 1:4

Branky a asistence: 4. Hurt (Kocourek) - 2. P. Váňa, 6. Jelínek (Vondra), 10. P. Váňa (Janda) 13. Třískala (Auer). Rozhodčí: Komas. Poločas: 1:4. STS Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Vaňouček, Hurt, Franc, Dostál, Böhm, Jirásek, Kocourek. Teachers: Potměšil – Auer, P. Váňa, Třískala, Šváb, Janda, Jelínek, Blahník, Vondra.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Oba celky v úvodu zápasu svoji hru. Hráči Teachers drželi míč na svých kopačkách a snažili se dostat přes precizní obranu zkušených Veteránů, kteří hrozili z rychlých brejků. Čisté konto vydrželo Veteránům pouze do 5. minuty. Po chybě v jejich obraně se dostal do zakončení Třískala, který neměl problém zakončit do odkryté brány – 0:1. O Minutku později to už bylo o dvě branky, když se trefil Janda – 2:0. Plodné brankové období se v polovině první části potvrdil i Veterán Hetfleisch, který v 7. minutě snížil na rozdíl jedné branky. V závěru poločasu se dostal do vyložené šance Blahník, ale sám před brankářem Potměšilem selhal, což se podařilo v podobné akci i na druhé straně Třískalovi. Ve druhém poločase měl první příležitost Šváb, ale v poslední chvíli mu utekl míč z kopačky. Po rychlé kombinaci dal první branku ve druhém poločase Vondra – 1:3. Minutu na to se prosadili podruhé v zápase Veteráni. Svůj druhý gól přidal Hetfleisch – 2:3, ale hned z rozehrání navýšil skóre za Teachers Třískala – 2:4. Do tříbrankového vedení poslal svůj tým v 21. minutě Jelínek, když mu přihrál před prázdnou bránu Váňa – 2:5. Do konce zápasu se už pouze prosadil P. Váňa, který upravil na konečných 2:6.

Veteráni – Teachers 2:6

Branky a asistence: 7. Hetfleisch (Franc), 17. Hetfleisch (Andrašík) – 5. Třískala (Blahník), 6. Janda, 16. Vondra (P. Váňa), 17. Třískala (Blahník), 21. Jelínek (P. Váňa), 23. P. Váňa (Janda). Rozhodčí: Komas. Poločas: 1:2. Veteráni: Ledvina – Kapek, Pařízek, Franc, Andrašík, Hetfleisch. Teachers: Potměšil – Auer, P. Váňa, Třískala, Šváb, Janda, Jelínek, Blahník, Vondra.