Opatrná hra od obou týmů v úvodu přinesla pouze střely ze střední vzdálenosti, a tak se první vážnější akce zrodila až v 7. minutě, kdy se po špatném rozehrání Žabáků dostal sám před Moce J. Veselý, ten ale vystřelil těsně mimo. První branku čtvrtfinále vstřelil Lebeda, který se individuálně prosadil z rohu hřiště, když obešel protihráče i brankáře Snížka – 0:1. Skóre mohl navýšit o minutu později za Žabáky znovu Lebeda, ale Snížek tentokrát předvedl skvělý postřeh a střelu dokázal chytit. Kombinační hra hostí dělala v prvním poločase Cannabisu velké problémy. V 16. minutě to už bylo o dvě branky. Po krásné kombinaci na jeden dotek se podruhé prosadil Lebeda, kterého našel volného před brankou Vančura – 0:2. Cannabisu se podařilo snížit o minutu později. Po velkém závaru před brankou Moce se dokázal jako první zorientovat Černohlávek - 1:2. Velkou šanci měl v 24. minutě Škramovský, když se řítil z mírného úhlu na brankáře Moce, který ale dokázal včas zasáhnout. Rozhodnutí zápasu přišlo o minutu později, když třetí branku Žabáků přidal Stratený – 1:3. V poslední minutě přidali Žabáci ještě dvě branky, kdy se dvakrát trefil důrazný Bouma - 1:5.

FC Cannabis – Katlovští žabáci 1:5

Branky a asistence: 17. Černohlávek (Škramovský) - 9. Lebeda (Víta), 16. Lebeda (Vančura), 25. Stratený (Růžička), 26. Bouma, 26. Bouma (Víta). Rozhodčí: Růžička. Poločas: 0:1. Cannabis: Snížek – Z. Volenec, J. Veselý, M. Veselý, Škramovský, Červinka, Březina, Černohlávek, Bohatý. Katlovští žabáci: M. Moc – Bouma, Filip, Vita, Blažek, M. Růžička, Vančura, Lebeda, Stratený.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Do první velké šance zápasu se dostal po špatné rozehrávce Hrnčíře P. Leopold, který ze sedmi metrů poprvé ohrozil soupeřovu bránu, brankář Šilhán však dokázal včas zakročit. Na druhé straně měl první stoprocentní šanci Čáp, ale v tváří v tvář s Černovským také neuspěl. Brankář Green baru se znovu předvedl o minutu později, kdy dokázal zneškodnil šanci Bureše. Ke změně skóre došlo poprvé ve 12. minutě. Míč, který se kutálel v brankovišti Green baru, si pokryl Čáp, který si zkušeně počkal na nejvhodnější okamžik a poté přesně zakončil pod horní tyč – 0:1. Další dvě branky přidal Hrnčíř během 15. minuty. Nejdříve se po šťastné teči zapsal na listinu střelců J. Rejthárek a po pár vteřinách se prosadil i jeho bratr M. Rejthárek – 0:3. Green bar se dokáazl prosadit až v 18. minutě, kdy zakončil mezi tři tyče souhru se Svobodou P. Leopold – 1:3. Ani ne do minuty to bylo znovu o tři branky: po akci tři na jednoho se trefil přesně pod břevno Linhart – 1:4. Druhou branku přidal Čáp ve 22. minutě a tím završil celé utkání – 1:5.

Green bar – U Hrnčíře 1:5

Branky a asistence: 18. P. Leopold (Svoboda) - 12. Čáp, 14. J. Rejthárek (M. Rejthárek), 15. M. Rejthárek (Čáp), 18. Linhart (Bureš), 22. Čáp (M. Rejthárek). Rozhodčí: Růžička. Poločas: 0:1. Green bar: Černovský – Svoboda, P. Leopold, Hrbek, J. Leopold, Suchorebský. U Hrnčíře: Šilhán – Čáp, M. Rejthárek, J. Rejthárek, Bureš, Lipský, Malina, Linhart, Tvrdý, Barták.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Poprvé v zápase zahrozili hráči Chvojkovic, kdy po rozehrání rohu vystřelil jen těsně nad Hurt. Na druhé straně mohl dostat do vedení svůj tým po rychlém brejku Zahajský, ovšem skvělý zákrok předvedl brankář Peroutka. Po rozehrání přímého kopu orazítkoval v 10. minutě Zahajský tyč. I přes řadu šancí se do poločasu ani jeden tým prosadit nedokázal. Druhý poločas začal šancí chvojkovického France, ale po průniku po pravé straně vystřelil vysoko nad. Největší šance Restaurace přišla v 19. minutě. Sám na brankáře se řítil Pavlík, ale jeho střela mezi nohy brankáře mu nevyšla. Tlak hráčů Na Valech vykrystalizoval v první branku utkání. Tvrdou střelou překonal brankáře Chvojkovic Zahajský – 1:0. Brankář Kratochvíl podržel svůj tým v závěru zápasu, když zasáhl proti tutovce, kterou měl Franc. I přes velký tlak Chvojkovic se do konce zápasu stav nezměnil, a proto se mohli hráči Restaurace radovat z překvapivého postupu.

Restaurace Na Valech – STS Chvojkovice Brod 1:0

Branky a asistence: 20. Zahajský. Rozhodčí: Komas. Poločas: 0:0. Restaurace Na Valech: Kratochvíl – Růžička, Vlach, Zahajský, Novotný, Kosík, Matz, Kubát, Ďoubal. Chvojkovice Brod: Peroutka – Klíma, Vaňouček, Hurt, Franc, Vanta, Jirásek, Kocourek.

______________________________________________________________________________________________________________________________

Hlavně obrana a nedostat gól, tak by se dal charakterizovat poslední zápas večera v první polovině prvního poločasu. Proto první velké ohrožení Ledvinovy svatyně přišlo až v 9. minutě, kdy střela P. Váňi skončila na tyči. Nedáš dostaneš platilo i v tomto utkání. Po chybě v obraně se dostal do zakončení Andrašík, který propálil brankáře Teachers - 0:1. Do konce poločasu si ještě vytvořili jednu šanci hráči Teachers: před Ledvinou se ocitl P. Váňa, jenže svoji střelu poslal nad Ledvinovu bránu. Domácí hráči se rozhodně s nepříznivým stavem nechtěli smířit a svého soupeře zasypali na začátku druhého poločasu množstvím střel, ale ani jedna se mezi tři tyče nevešla. Hráči Teachers se přesto vyrovnání dočkali. Z nařízeného pokutového kopu se trefil Jelínek – 1:1. K obratu se nadechlo mužstvo Teachers v 23. minutě, kdy se prosadil střelou z úhlu P. Váňa – 2:1. O konečném výsledku rozhodl v závěru utkání svým druhým gólem Jelínek – 3:1.

Teachers – Veteráni 3:1

Branky a asistence: 17. Jelínek, 23. Váňa (Auer), 26. Jelínek (Blahník) - 11. Andrašík (Špitálník). Rozhodčí: Komas. Poločas: 0:1. Teachers: Potměšil – Auer, P. Váňa, Třískala, Šváb, Jelínek, Blahník, Waltr. Veteráni: Ledvina – Kapek, Pařízek, Franc, Andrašík, Hetfleisch, Špitálník.