Hořkost v ústech měl po zápase s Teplýšovicemi asistent janovického trenéra Antonín Kapek. „Dle mého názoru jsme hráli s nejslabším soupeřem v celé soutěži a řekl bych, že tam vůbec nemá co dělat. My jsme zde ale nevyhráli z jediného důvodu, rozhodčí nás za celý zápas vůbec k ničemu nepustili. Když jsme měli náznak nějakého útoku, tak hned oba rozhodčí měli praporky nahoře a to jsme se ještě ani nedotkli míče. Byla to prostě fraška. Myslím si, že jsem zde ani body udělat nemohli,“ mračil se po zápase Kapek.

Rozhodčím za celý zápas utekla jen jedna uhlířsko-janovická šance. „Jedinou šanci kterou jsme měli byla tři minuty před koncem, kdy perfektně zatáhl mičudu Jirka Uher a perfektně nacentroval na úplně volného Honzu Jíchu. Honza ale sám nikým neatakován zakončil vedle. To je jediná šance, do které nás rozhodčí pustili,“ uvedl kouč. „Nechci se vymlouvat na rozhodčí, ale tohle prostě nemělo se sportem a fotbalem vůbec co dělal,“ zakončil trenér.

Teplýšovice - Uhl. Janovice 0:0

Uhl. Janovice: Verner – Uher, L. Bohatec, Musil, Veliký – M. Svoboda, Boubín, Kulhánek, Vedral – Jícha, Stoupa. Střídali Förster, L. Svoboda.