Uhlířským Janovicím patří po podzimu osmá pozice s třiadvaceti body. Jste spokojený s tímto výsledkem?
Spokojeni jsme. Když si vezmu, že náš kádr je velice úzký, tak z tohoto pohledu je těch bodů poměrně hodně.

Kde má tým podle vás největší rezervy?
Tady přesně nevím. V Uhlířských Janovicích se prostě nedaří vytáhnout kluky z dorostu nebo z B týmu. Béčko, na dvě až tři vyjímky, vůbec netrénuje, takže tam nejde využít nikdo. My se vždy musíme poohlédnout po okolí a odtamtud někoho přitáhnout.

Co vás během podzimu potěšilo a naopak zklamalo?
Musím říci, že některé naše zápasy nebyly vůbec špatný. Uvedl bych třeba zápas v Polepech, kde jsme podle mého názoru podali vynikající výkon a vyhráli jsme tam nakonec 1:0. Polepy jsou ambiciózní mužstvo a výsledek byl pro nás odtamtud velmi dobrej. Naopak v některých zápasech jsme totálně zklamali, třeba můžu říci Zásmuky. Ono jich ale bylo o dost víc.

Před podzimem jste přivedli i dva nové hráče – Fialku z Kouřimi a Böhma ze Suchdola. Jak jste spokojený s jejich účinkováním?
Tomáš Böhm je velmi kvalitní hráč. S ním jsme velmi spokojeni. Když na sobě ještě zapracuje a zvýší si fyzičku, tak to bude ještě lepší. I povahově je to skvělý kluk. S Fialkou je to takové střídavě oblačno. Představovali jsme si od něj trochu víc.

Přijdou během zimní přestávky do Janovic nový hráči?
Do Janovic budeme muset během zimy určitě někoho přivést, potřebujeme trochu zvýšit v mužstvu konkurenci.

Kdy začínáte se zimní přípravou?
Přípravu začínáme 3. ledna.

Budou hrát Janovice nějaký zimní turnaj?
Mužstvo jsme přihlásili do zimního turnaje v Uhříněvsi. Jsou tam mužstva z A třídy, z krajského přeboru a jsou tam dokonce i nějaká divizní mužstva. Máme tam zajištěno asi deset zápasů, takže to pro nás bude velmi kvalitní průprava a příprava zároveň.

Jaké umístění pro vás bude na jaře uspokojující?
Samozřejmě do každé soutěže se vstupuje s tím, že se bude hrát o čelní příčky, prostě co nejvýš. Uvidíme, jak se nám podaří mužstvo v zimě doplnit. Pokavad se nám to povede, tak po kvalitních trénincích výkony Uhlířek na jaře určitě porostou.