„Nezačali jsme vůbec dobře. Ba naopak. Byla to katastrofa. Během čtyřiadvaceti minut jsme prohrávali o čtyři branky. Dostali jsme gól v páté, patnácté, sedmnácté a čtyřiadvacáté minutě. Teprve pak jsme se probrali díky Jíchově gólu, kterým náš útočník snížil na tříbrankový rozdíl,“ popsal uhlířskojanovický asistent Antonín Kapek.

Janovice pak přestaly kupit chyby v obraně a po přestávce se snažily manko stáhnout. A málem se to povedlo. Jícha snížil na rozdíl dvou branek a pět minut před koncem Uher dokonce dostal svůj tým do kontaktu. Vyrovnat se už ale nepodařilo.

„Jsme ale za ten zápas rádi. Soupeř nás pořádně prověřil,“ liboval si asistent Kapek, kterému se Úvaly hodně líbily. „Mají skvělé mužstvo, vyrovnané ve všech řadách. Jsou běhaví, hrají jednoduše, na jeden maximálně dva doteky,“ všiml si Kapek.

Uhlířské Janovice – Úvaly 3:4

Branky Janovic: 25. a 65. Jícha (2. z PK), 85. Uher. Poločas: 1:4.

Uhlířské Janovice: Verner – Uher, V. Vančura, Churavý, Blecha – Volf, Kopecký, Bohatec, Böhm – Jícha, Kocourek. Hokejově střídali Svoboda, Stoupa, Kulhánek, v brance dostal šanci Hromádka.