A jak turnaj probíhal? Osmička týmů byla rozdělena do dvou skupin.

Skupina A

Kolín– Malešov 2:1. První zápas turnaje dopadl lépe pro Kolín, ikdyž skóre otevřeli hosté zásluhou Roveňského. Vyrovnat se podařilo Markovi a vítězný gól vstřelil Baško. Branky: Baško, Marek– Roveňský.

Kolín– Bohemians 1905 2:9. Kolín hned vprvní minutě dvakrát hrubě chyboval, soupeř dokázal trestat a vpodstatě rozhodl. Kovařík a Baško sice dokázali snížit, ale hosté pokračovali vtrestání každé chyby a uzavřeli skóre na konečných 2:9. Branky: Kovařík, Baško– Zimmermann 3, Ondruš 2, Kraus 2, Dufek, Jiskra.

Kolín– Háje 1:2. Vposledním zápase skupiny potřeboval Kolín vyhrát. Pozdější finalista ale dvěma góly kontroloval vývoj zápasu. Až když se Dastychovi podařilo snížit, tak Kolín ožil a vytvářel si šance. Ty ovšem neproměnil a tak se zvítězství radovaly Háje. Branky: Dastych– Šplíchal2.

Ostatní výsledky: Háje– Bohemians 1905 6:1, Háje– Malešov 7:1, Malešov– Bohemians 19050:6.

Pořadí skupiny A: 1.FC Háje Praha, 2.Bohemians 1905, 3.FK Kolín, 4.SK Malešov.

Skupina B

Čáslav– V. Meziříčí 0:1, Sparta Praha– Svitavy 2:0, Čáslav– Svitavy 2:4, V. Meziříčí– Sparta Praha 1:3, Čáslav– Sparta Praha 0:4, V. Meziříčí– Svitavy0:3.

Pořadí skupiny B: 1.Sparta Praha, 2.Svitavy, 3.V. Meziříčí, 4.Čáslav.

Semifinále

Malé semifinále (týmy ze třetích a čtvrtých míst skupin křížem): Kolín– Čáslav 6:1. Vtomto duelu Kolín podal asi nejlepší výkon vturnaji. Od začátku byl lepším týmem a svou převahu potvrdil ibrankově. Branky: Hannich 2, Baško, Kovařík, Šátek– Kvíčala.

Malešov– V. Meziříčí 2:0. Hráči Malešova předvedli velmi dobrý a taktický výkon. Po vstřelené brance se soustředili na obranu a čekali na svoji šanci. Tu využil Poklop a když brankář Táborský soupeři nedovolil ani jenou skórovat, radovali se ze zaslouženého vítězství. Branky: Roveňský, Poklop.

Velké semifinále (týmy zprvních a druhých míst skupin křížem): Háje– Svitavy 2:1. Dlouho vyrovnaný zápas. Když už se zdálo, že budou rozhodovat penalty, Háje přeci jenom zlomily zápas na svoji stranu a postoupily do finále. Branky: Paszyc, M. Šplíchal– Houska.

Bohemians 1905– Sparta Praha 0:3. Krásný zápas byl dlouho na vážkách. Hráči ukázali vše zmoderního fotbalu: Nasazení, tvrdost, akce na jeden dotek. Sparta byla přeci jenom otrochu lepší a postoupila do finále. Branky: Tiepner 2, Mariotti.

Oumístění

O7.místo: Čáslav– V. Meziříčí 0:6.

Hráči V. Meziříčí se po porážce od Malešova přeci jenom oklepali, jasně ovládli hřiště a nedali hráčům Čáslavi šanci. Branky: Polanský 2, Roháček 2, Bárta, Krejčí. Čáslav: Výborný, Strnad, Pipek, Kvíčala, Zoufalý, Sobotka, Goliáš, Čerimi, Hejný, Ryšán. Trenér Milan Miklušičák.

O5.místo: Kolín– Malešov 2:2 (penalty 2:3).

Kolín začal dobře a dvěma góly Hannicha se dostal do vedení 2:0. Jenže potom začal vytvářet chyby, které Malešov potrestal a srovnal na 2:2. Ipřes šance Kolína se na skóre už nic nezměnilo a tak následovaly penalty. Kolín jednu nedal a tak se Malešov radoval zvítězství na penalty 2:3. Branky: Hannich 2– Kareš, Roveňský. Kolín: Cink– Kafka, Dastych, Šátek, Kovařík, Baško, Landa, Hannich, Marek, Linhart, Novotný, Vocel, Záboj, Hannich, Wasserbauer. Trenér Zdeněk Hadrovský. Malešov: Táborský– Bilina, Kareš, Poklop, Zikmunda, Havelka, Drtina, Roveňský, Vojáček, Kmoch, Hrčkulák. Trenér Vladislav Novotný.

O3.místo: Svitavy– Bohemians 1905 1:1 (penalty 0:2).

Izápas otřetí místo musely rozhodnout penalty. Vnich byli úspěšnější hráči Bohemians a obsadili tak konečné třetí místo. Branky: Holeš– Ondruš.

Finále: Sparta Praha– FC Háje Praha 5:4.

Turnaj doslova vyvrcholil finálovým zápasem. Sparta začala dobře a dostala se do vedení 3:1. Zdálo se, že vpoklidu dokráčí do vítězného konce. Jenže Háje se nevzdaly a vyrovnaly na 3:3. Když už byly penalty na spadnutí, začaly se vposlední minutě dít věci. Nejdřív překvapil všechny na hřišti spartanský brankář Kotěra. Vyběhl smíčem kpůlce, vystřelil a kúžasu všech míč skončil vbrance 4:3. Jenže hned po rozehrání předvedl hráč Hájů Šplíchal výborné napadání, vypíchl brankáři míč a skóroval 4:4. Do konce zápasu zbývalo pár vteřin, když po rozehrání se míč dostal kMariottovi a ten střelou bez přípravy skóroval na konečných 5:4.

Branky: Pouček 2, Tiepner, Mariotti, Kotěra– M. Šplíchal 2, Grafnetr, Paszyc. Sparta Praha: Kotěra– Hovorka, Novanský, Breda, Ledecký, Pták, Mariotti, Nový, Holas, Pouček, Hronek, Tiepner. Trenéři Frýdek a Vanko. Praha Háje: Lačík– Novák, Vacík, Klasna, Paszyc, J. Šplíchal, Čermák, M. Šplíchal, Seneta, Grafnetr, Hančl. Trenér Šplíchal.

Zápasy sdvacetiminutovou hrací dobou velice dobře řídili rozhodčí Šťastný a Březnovský.

Celkové pořadí

1.AC Sparta Praha, 2.FC Háje Praha, 3.Bohemians 1905, 4.TJ Svitavy, 5.SK Malešov, 6.FK Kolín, 7.FC Velké Meziříčí, 8.FC Zenit Čáslav.

Individuální ceny

Nejlepší hráč: Jan Mižič (Bohemians 1905).

Nejlepší brankář: Jakub Kotěra (Sparta Praha).

Nejlepší střelec: Martin Šplíchal (Háje Praha, 8branek).

Cena komise: Tomáš Jílek (Svitavy).

Václav Dastych