Pavel Klouček: pořád hrajeme o záchranu

Chocerady - Sestupem ohrožená Kutná Hora vyrazila k mistrovskému utkání do Chocerad. Nezáživný fotbal od domácího celku na Spartu stačil. O čestný úspěch Kunohorských se postaral v závěru druhého poločasu Kozel.

31.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Jakub Geier

„V první půli jsme hráli do dvacáté minuty dobrý fotbal. Ale od dvacáté minuty jsme se nechali unést soupeřem, který hrál pomalu, neběhal a my jsme k tomu spadli také. Do poločasu jsme pak dostali tři branky. Naše družstvo také narušil rozhodčí, který nepískal řadu faulů. První půli jsme vůbec nezvládli,“ zhodnotil průběh prvního poločasu trenér Kutné Hory Pavel Klouček. „Ve druhé půli jsme udělali nějaké změny. Měli jsme pak převahu, ale místo toho jsme dostali čtvrtý gól a až potom se nám podařilo díky Kozlovi snížit. Soupeř v závěru fyzicky odešel, ale bránil v deseti lidech a my jsme se tam už nedostali,“ uvedl trenér. "Jsem zklamaný a díky prohře tak pořád hrajeme o záchranu," dodal smutný Klouček. „Musíme uspět v posledních třech utkáních," zakončil kouč.

Chocerady - K. Hora 4:1

Branka K. Hory: 78. Kozel. Poločas: 3:0. Kutná Hora: Vocel - M. Šváb (46. Skokan), Rathauz, Jouza, V. Vančura - T. Šváb, Kozel, Churavý, V. Schwarz ml. (46. Hačka) - A. Schwarz (67. Fajfr), Auer.

Autor: Ladislav Pospíšil

31.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

LAN pátry se konala ve Zbraslavicích.
30

LAN pátry se konala ve Zbraslavicích

Vánoční koncert zaplnil kostel ve Vavřinci.
43

Vánoční koncert zaplnil kostel ve Vavřinci

FOTOGALERIE: Trhovci zavítali na Palackého náměstí

Kutná Hora - Třetí adventní víkend patřil také na Palackého náměstí v Kutné Hoře vánočním trhům. K dostání bylo zboží s vánoční tématikou, ale také tradiční trdelník, svařené víno a další dobroty.

Čáslav má rozpočet na příští rok, investuje do nemocnice, silnic i školek

Čáslav – Čáslavští mají stanovený rozpočet na příští rok. Jednomyslně ho schválili tamní zastupitelé. Rozpočet myslí na rozvoj školských zařízení, opravy městských budov i rekonstrukce místních komunikací.

OBRAZEM: Ve Zruči se uskutečnilo předvánoční setkání spolků

Zruč nad Sázavou - Spolkový dům ve Zruči nad Sázavou uspořádal v předvánočním čase setkání zručských spolků. Těch je ve Zruči registrováno šestnáct.

OBRAZEM: Spisovatelka Jaroslava Hofmanová na adventní literární kavárně

Čáslav - Adventní literární kavárna s punčem a autorským čtením povídek čáslavské spisovatelky Jaroslavy Hofmanové se konala ve čtvrtek 14. prosince v kavárničce pro starší a pokročilé.