Hned v úvodu utkání měli domácí výhodu rohového kopu, ale hosté se nenechali zahanbit. V páté minutě měli opět šanci domácí, jejich střelu však zachytil hostující brankář. V osmé minutě kopali hosté nařízený přímý kop, střelu Roveňského vyrazil domácí brankář na roh. Skóre otevřel v desáté minutě Vojáček z Malešova po přihrávce Bláhy – 0:1. V 11. Minutě stříleli domácí, ale gólman Táborský opět zasáhl. V 16. Minutě se dostal do šance Bláha, ale netrefil bránu. Další šanci měli domácí v 17. Minutě, ale netrefili bránu. V 19. Minutě nacentroval Kareš z pravé strany před branku domácích, kde čekal na balon Bláha, ale jeho střelu hlavou chytil brankář. Ve 20. Minutě stříleli domácí z dálky, ale malešovský brankář se opět vyznamenal. Rohový hostů kopal ve 21. Minutě kopal Roveňský, následná dorážka šla mimo bránu. Ve 23´ měli hosté výhodu přímého kopu, střelu však zblokoval brankář domácích. Další hrozba domácích přišla ve 24. minutě, kdy stříleli z dálky, ale nepodařilo se jim překonat gólmana Táborského. Ve 27. minutě bal faulován Bláha. Jeho spoluhráči však nedokázali potrestat tento nedovolený zákrok. Další šanci měl hostující kapitán Kareš, jeho střelu vyrazil brankář na roh. Ve 34. minutě střílel Vojáček, jeho střelu zachytil Kareš, ale pálil vedle. Poslední šanci prvního poločasu měli domácí, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

V první minutě druhého poločasu se před bránou prosadil hostující útočník Drtina – 0:2. Domácí se dostali do šance ve 39. minutě, jejich střelu z úhlu zachytil gólman Táborský. Další šance měli ve 40. a 42. minutě. V obou případech domácí mířili mimo bránu. Ve 43. minutě opět střílel Kareš, ale do brány se netrefil. O minutu později hrozili domácí, jejich střelu vyrazil hostující gólman na roh. Domácím se podařilo snížit náskok soupeře, když ve 47. minutě zaspala obrana hostů – 1:2. Šanci na vyrovnání měli domácí o dvě minuty později, ale jejich šanci zblokoval Roveňský. Hosté polevili a tím dali soupeři možnost vyrovnat: domácí hráč prošel s balonem sám přes půlku hřiště a neomylně poslal míč za brankářova záda. V 54. minutě se domácí pokusili dostat do vedení, ale nemířili přesně. Další šanci měli domácí v 60. minutě ale brankář Táborský ubránil svou bránu. V 61. minutě se pokoušeli dostat do vedení zase hosté, ale jejich střelu vyrazil brankář na roh. V 64. minutě proběhlo střídání na straně hostů: Zikmundu vystřídal na hřišti Hrčkulák. Ke konci zápasu se dostávali do šancí domácí. V 65. minutě se trefili mimo bránu a v67. zachránil hosty před prohrou jejich gólman.

Nespeky – Malešov 2:2

Branky Malešova: 10. Vojáček, 36. Drtina. Poločas: 0:1. Malešov: V. Táborský – P. Bilina, M. Roveňský, M. Kruliš, D. Filo – T. Havelka, J. Vojáček, J. Kareš, D. Zikmunda (64. Hrčkulák) - Š. Drtina, D. Bláha. Střídali: M. Hrčkulák, M. Baroch.

Zdroj: Barbora Novotná