Do zápasu lépe vstoupili hosté, hned v první minutě se dostali do šance, ale jejich střelu zneškodnil domácí brankář Táborský. I v sedmé minutě se ujali balonu hosté, ale nemířili přesně. Zakončení hostů nebylo přesné ani v desáté minutě, kdy stříleli z dálky. Ve 13. minutě centrovali hosté před bránou soupeře z pravé strany, ale dorážející hráč neměl přesnou střelu. Ve 20. minutě si balon vybojoval Roveňský, ale obrana hostů ho nepustila do pokutového území. Hosté se opět pokoušeli dostat do vedení ve 23. minutě, ale nepřesné zakončení zkazilo jejich plány. Ve 25. minutě prošel hostující útočník přes tři domácí obránce, jeho následovnou střelu vyrazil domácí gólman na roh. Jednu z mála šancí domácích v prvním poločase měl ve 27. minutě Roveňský , ale jeho střelu zneškodnil brankář. Další šance domácích přišla o minutu později. Střílel Kareš, ale opět do brankáře. Ve 29. minutě se dostal do šance zase hostující útočník, který si obešel 5 hráčů, ale jeho střelu zastavil brankáž Táborský. O tři minuty později zahrozil již potřetí velmi dobrý útočník hostů. Opět si obešel několik domácích hráčů, ale přes obránce Fila už projít nedokázal. Ve 33. minutě přišla další šance domácích, kterou brankář vyrazil na roh.

Ve 46. minutě se před domácí brankou prosadili hosté, ale domácí gólman neměl s balonem problém. O minutu později přišla šance domácích: před brankou hostů byla menší strkanice, ale nakonec se balon dostal k Bláhovi a ten ho poslal do odkryté části branky – 1:0. Ve 48. minutě stříleli hosté, ale i s touto střelou si uměl brankář Táborský poradit. Hra se přenesla na druhou půlku hřiště a tam měl šanci Havelka, ale zvýšit náskok svého týmu se mu nepodařilo. V 59. minutě měli opět šanci hosté a opět nemířili přesně. O čtyři minuty později šel hostující útočník sám na soupeřovu branku, chtěl překopnout brankáře, ale jeho střela skončila vysoko nad. V poslední minutě měli hosté poslední šanci na vyrovnání, ale jejich střela skončila mimo branku.

Malešov – Český Brod 1:0

Branka: 47. Bláha. Poločas: 0:0. Malešov: V. Táborský – M. Kmoch, P. Bilina, M. Kruliš, D. Filo – T. Havelka, J. Kareš, J. Vojáček, D. Zikmunda – M. Roveňský, M. Bláha.

Zdroj: Barbora Novotná