Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se ujali vedení hned ve druhé minutě střelou z hranice velkého vápna – 0:1. Domácí měli šanci vyrovnat ve čtvrté minutě z rohového kopu, ale jejich pokus jim zmařil hbitý zákrok hostujícího obránce. V šesté minutě hosté svůj náskok zvýšili – 0:2. Domácí čekali na gól do 19. minuty, kdy zahrál rohový kop Baroch a po jeho centru uklidil balon do brány Kruliš – 1:2. Do konce prvního poločasu měli oba celky šance vstřelit gól, ale jejich pokusy byli vždy marné.

Druhý poločas začal opět slibně pro celek hostů, po několika šancích se jim podařilo vstřelit gól ve 39. minutě ze skrumáže před bránou domácích – 1:3. Domácí měli šanci snížit náskok hostů z rohového kopu ve 48. minutě, ale opět se vyznamenal hostující gólman. V 55. minutě přidali hosté další gól a tím zvýšili svůj náskok na 1:4. V 65. minutě domácí už pouze upravili skóre gólem Dvořáka, který dorážel balon z rohového kopu – 2:4. Domácí i hosté se do konce zápasu několikrát dostali do šancí, ale změnit skóre se jim už nepodařilo.

Malešov – Dobřejovice 2:4 (1:2)

Branky Malešova: 19. Kruliš, 65. Dvořák. Malešov: Drtina – Kruliš, Filo, Basl (66. Mrňák), Kepka – Antoš (40. Vlček), Baroch, Škrobák, Dvořák – Báča, Bláha (33. Výborný).

Zdroj: Barbora Novotná