Sérii proher u starších žáků Malešova pokračuje

Malešov - Starší žáci SK Malešov neukončili sérii proher ani v dalším kole I. A třídy doma proti Voticím.

7.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník

Ve čtvrté minutě poslal balon před soupeřovu branku domácí Baroch, jeho centr však zachytil hostující brankář. Výhodu přímého kopu v deváté minutě mohli využít domácí ve svůj prospěch, ale Filovu střelu gólman hostů za svá záda nepustil. Ve 26. minutě si hostující útočník obešel vybíhajícího brankáře Drtinu a skóroval do prázdné brány – 0:1. Poslední šanci poločasu měl malešovský Filo, ale jeho střelu dostal brankář hostů se vší námahou pod kontrolu.

Ve 39. minutě mohli domácí vyrovnat z rohového kopu, ale jejich snaha byla nakonec marná. Hosté zahrozili ve 42. minutě z přímého kopu, ale gólman Drtina svůj tým v této chvíli výborným zákrokem podržel. Další šance hostů přišla ve 48. minutě, kdy střílel hostující útočník z dálky, ale všichni se jen mohli ohlédnout za střelou, která šla vysoko nad malešovskou svatyní. V 56. minutě zahrávali hosté rohový kop, ale dorážka jen prověřila pevnost brankové konstrukce. V 66. minutě, po faulu na malešovského útočníka Bláhu zahrávali domácí přímý kop, ale střela šla přímo do náruče malešovského golmana. O minutu později ze skrumáže před malešovskou brankou vstřelili hosté druhý gól – 0:2.

Malešov – Votice 0:2 (0:1)

Malešov: Š. Drtina – M. Kruliš, M. Mrňák, P. Horváth, M. Starý – P. Výborný, M. Baroch, V. Dvořák, J. Kepka – M. Bláha, D. Filo.

Zdroj: Barbora Novotná

7.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Instalatér, topenář 16 000 Kč Instalatéři vodovodů Provozní montér vodovodů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Zruč nad Sázavou,, požadujeme ŘP skup. B, Písemné nabídky zasílejte na adresu: brincilova@vhskh.cz. Pracoviště: Vodohospodářská společnost vrchlice - maleč, a.s., Ku ptáku, č.p. 387, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Jarmila Břinčilová, +420 327 588 127. Obchod - Obchod Obchodní referent 20 100 Kč Obchodní referenti. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20100 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Obchodní činnost v oblasti prodeje ocelových dveřních kompletů. Tvorba cenových nabídek, zpracování objednávek a podkladů do výroby, zaměřování staveb, řešení reklamací, průzkum trhu. Servis stávajícím zákazníkům, vyhledávání nových., Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání technického směru, praxe v obchodě vítána, komunikativnost, příjemné vystupování, slušné jednání, ŘP sk.B, pokročilé ovládání PC ( MC Office, Excel, Word, e-mailová komunikace), orientace v technických výkresech., Základní nástupní mzda je stanovena dle kvalifikace a praxe. Prémiování dle výsledků střediska., Jednosměnný provoz 6,30 - 15,00 hodin, Zaměstnanecké výhody: zajištění stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné., V případě zájmu se hlaste telefonicky v pracovní dny od 6,30 - 15hod. Případně se dostavte osobně do sídla firmy v pracovní dny od 6,30 - 15hod, nebo svůj životopis zašlete na uvedený email. Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat dle Nařízení GDPR., Místo výkonu práce: Sázavská 786, Uhlířské Janovice.. Pracoviště: Kooperativa, výrobně obchodní družstvo uhlířské janovice, Sázavská, č.p. 786, 285 04 Uhlířské Janovice. Informace: Ludmila Ribárová, +420 327 551 436,605 264 435. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 12 200 Kč Svářeči Svářeči - metoda CO2. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: požadujeme: flexibilní přístup k práci, platný svářečský průkaz - metoda svařování CO2, v případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: l.fialova@atlantaw.cz, případně volejte na tel.č.: 608 858 749, pí. Fialová, způsob hlášení uchazeče s doporučenkou: prvotní telefonní kontakt pro domluvení schůzky, životopis zasílejte na e-mail l.fialova@atlantaw.cz. Pracoviště: Atlanta world, družstvo p1, 284 01 Kutná Hora 1. Informace: Ljudmyla Fialová, +420 608 858 749. Služby - Služby Pracovníci pro ruční mytí vozidel, oken, 15 000 Kč Ostatní pracovníci pro ruční čištění Pracovníci na čištění vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem nebo telefonicky v době od 8-18 hod., Místo výkonu práce: K Nádraží 440, Kutná Hora. Pracoviště: Auto hp, spol.s r.o.p, K Nádraží, č.p. 440, 284 03 Kutná Hora 3. Informace: Jan Štípek, +420 602 405 365.

Florbalisté FBC mají za sebou soutěžní víkend

Kutná Hora bere z Poříčan tři body

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

-

Západní vlna smetla lídra i nejlepší útok krajské ligy

Střední Čechy – Pouze Velké Popovice a Vlašim zachraňovaly čest východních celků při jejich druhé návštěvě na západě. O parník prohrály v devátém kole krajské ligy se shodně umístěnými soupeři dokonce i vedoucí Čáslav a druhé Poděbrady.