Podmíněné tresty

S odkladem do 30. května 2009: 3 SU: Zbyněk Pertlíček (Hlízov). 2 SU: Patrik Kraus (Malešov), Libor Smejkal (Zbraslavice), David Zumpfe (Hostovlice), Petr Suk (žák Suchdol), 1 SU: Tomáš Havlíček (Zbraslavice).

Ostatní

Na příští zasedání disciplinární komise dne 26. listopadu 2008 se začátkem v 15.30 se dostaví hráč Sokola Malín Václav Melša k objasnění jeho chování během utkání Křesetice – Malín. Účast zajistí oddíl. Hráč má tímto zastavenou činnost dnem 20. listopadu 2008.

Na schůzi disciplinární komise se dne 20. listopadu 2008 dostavili kapitán Rataj n. S. Josef Nehasil, který tvrdí, že hrál hráč Jiří Pekárek. Dále se dostavil hráč Jiří Kocourek, který tvrdí, že na hřišti během utkání vůbec nebyl. Do příští schůze disciplinární komise se dne 26. listopadu 2008 v 15.30 dostaví - Za TJ Rataje n. S.: kapitán Josef Nehasil, hráč Jiří Kocourek, hráč Jiří Pekárek a vedoucí mužstva Jaroslav Novotný. Za Sokol Hlízov kapitán Luboš Kedršt, Luboš Balvín a rozhodčí utkání Hlízov – Rataje n. S. Jan Michal. Z důvodu konfrontace je účast jmenovaných velmi nutná. Disciplinární komise trvá na účasti!

Disciplinární komise předává komisi rozhodčích Jiřího Průchu za špatně popsané vyloučení.

Zdroj: OFS Kutná Hora