Fotbalový turnaj v Paběnicích měl jasného vítěze. Stal se jím domácí tým Paběnic, který na sobotním klání ladil formu na nadcházející ročník I. B třídy, do kterého se po ročním učinkování v okresním přeboru znovu vrací.

Turnaje se zúčastnily čtyři týmy z Kutnohorska: domácí Paběnice, Červené Janovice, Kaňk a Vrdy. na začátku turnaje proběhl los, který určil zápasy v semifinále.

„S turnajem jsme byli i přes počáteční potíže spokojeni. Měli jsme totiž problém dát před turnajem týmy vůbec dohromady, protože nám účast odřekl tým Ledče nad Sázavou. Nakonec jsme turnaj sehráli a jsme za to moc rádi. Co nás také těší, tak je fakt, že na turnaji hrál loňský vítěz - Vrdy. Jinak jsme pozvali tým Červených Janovic, který je od nás kousek a Kaňk, se kterými máme užší vztahy. My jezdíme k nim na memoriál Mandíka a oni se nám to takto snaží vždycky vrátit,“ uvedl za pořádající oddíl Luboš Votava.

Semifinále: Paběnice - Kaňk 9:0, Branky: Šrámek 6, L. Votava 2, P. Mužátko. Č. Janovice - Vrdy 1:1 (na PK 1:3), Branky: Vavřina - Hronek.
O 3. místo: Č. Janovice - Kaňk 6:0, Branky: David 3, Vavřina, Picka, Liberský.
Finále: Paběnice - Vrdy 3:0, Branky: L. Votava 2, Šrámek.

Vyhlášení jednotlivců: Nejlepší hráč: Vavřina (Č. Janovice). Nejlepší střelec: Šrámek (Paběnice). Nejlepší brankář: M. Doubek (Vrdy).