Utkání začalo ve svižném tempu a obě mužstva praktikovala podobný styl – včasné napadání soupeře a důraz v osobních soubojích. Zvrat přinesla čtrnáctá minuta, kdy brankář Čáslavi Petráň na chvilku zaváhal s vyběhnutím na dlouhý nákop domácích a po souboji s útočníkem se sražený míč obloukem snesl až do sítě jeho branky - 1:0. Hosty inkasovaný gól trochu vyvedl z rytmu, domácí byli najednou všude dříve, lépe kombinovali a vytvářeli si mírný tlak. Šance se na obou stranách rodily spíše po standardních situacích, ale žádná nebyla tak nebezpečná, aby se stav utkání měnil.

Do druhého poločasu vstupovali hráči Čáslavi s odhodláním změnit stav utkání, ovšem už po pěti minutách dostala jejich snaha další trhlinu. Fuksa se snažil na hranici vápna o odkop, trefil však jen protihráče, od kterého se míč odrazil k volnému hráči Mladé Boleslavi a ten pohodlně zvýšil na 2:0. Hosté se sice po zbytek utkání snažili o vstřelení branky, domácí hráči jim ale moc příležitostí neposkytli a výhru si ohlídali.

„Neodehráli jsme špatný zápas, ale na body to tentokrát nestačilo. Po první brance se domácí uklidnili a po zbytek utkání byli o něco lepším týmem. První gól nás trochu srazil, ale přesto jsme si pár nadějných situací dokázali vypracovat. Branku se nám však dnes poprvé v sezóně vstřelit nepovedlo,“ zhodnotil zápas trenér Čáslavi Jiří Parachin.

M. Boleslav B - ml. dororst Čáslav 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Chládek - Tylchert, Švarc. M. Boleslav B: Pánek - Rambousek, Šimek, Tvrdý, Randák, Martínek (44. Votápek), Pop (80. Kliment), Válek (66. Stejskal), Láncz, Čemus (73. Lukeš), Horák. Čáslav: Petráň - P. Hejný (36. Altman), Výborný, Vajgl, Fuxa (41. Veselý), Zoufalý, Zikmunda, Goliáš (51. Kalányos), Fuksa, Špičák (45. Hrstka).

Zdroj: Jiří Parachin