„Ve druhém domácím utkání jsme chtěli potvrdit bodový zisk z předchozího utkání v Luštěnicích, což se nám po usilovném souboji podařilo. První poločas byli hosté o něco lepší. Hráli po větru, byli důraznější v osobních soubojích a získávali víc míče, ale ještě v průběhu prvního poločasu se jim zranil brankář, a protože neměli náhradního, tak musel hrát hráč z pole, což nám určitě malinko pomohlo,“ vysvětlil trenér Bílého Podolí Miloslav Čepek. Ten byl nadmíru spokojený s hrou v prvních patnácti minutách druhé půle.

„Ve druhém poločase jsme si během první čtvrt hodiny vytvořili územní převahu. Jelínek vstřelil první gól po chybě hostujícího brankáře a v 63. minutě dostal nádherný balón do pokutového území na čtyřicet metrů od Luboše Štočka Šálený, který obešel hostujícího stopera a podél brankáře zvýšil na 2:0. Soupeř dál zlobil a tlačil se do útoku, ale výsledek jsme si už do konce zápasu pohlídali,“ radoval se Čepek. Podolí mohlo ještě v závěru zvýšit, ale střelu Fejfara dokázal domácí obránce vyhlavičkovat z brány. „Soupeř se mi jevil zatím jako nejkvalitnější,“ doplnil trenér.

B. Podolí - Libodřice 2:0

Branky: 58. Jelínek, 63. Šálený. Poločas: 0:0. Bílé Podolí: Beran - L. Toman, Semínko, Svoboda (72. Kupka), Bíža - Jos. Fejfar, L. Štoček, Skala, Jan Spáčil - Šálený, Jelínek (90. Marek).