„Oproti minulé sezoně to bylo lepší. Zachránili jsme se krátce po polovině soutěže, takže to byla určitá úleva, ale zase to vedlo k určitému útlumu. Vypadlo nám pár hráčů ze základního kádru a nakonec jsme tak museli dohrávat ve slepené sestavě. Museli nám pomáhat kluci z dorostu a hráči béčka, takže výsledky pak byly jiné než na začátku. Byly trochu divočejší a padlo i hodně branek, což jsem si příliš nepředstavoval a také se nám nepovedly dva zápasy s Jíkví a Kounicemi, které jsme nezvládli alespoň tak, abychom bodovali. Mohlo to potom být o malinko lepší než sedmé místo. Když jsme byli pět nebo šest kol před koncem na třetím místě, tak si myslím, že jsme mohli skončit třeba pátí. Je to škoda,“ načal své hodnocení trenér Bílého Podolí Miloslav Čepek.

I Bílé Podolí je týmem, který se bude snažit před nadcházejícím ročníkem adekvátně posílit. „Nějaké hráče bychom přivést chtěli a některé máme už i v jednání. Když si vezmu, že jsme neměli téměř vůbec žádné zraněné a prošli jsme soutěží bez jediného vyloučeného, tak to bylo jediné štěstí, že nás to neoslabovalo. Je proto nutné o tři čtyři hráče tým posílit,“ pokračoval v hodnocení kouč.

Nemilou zprávu pro příznivce podolské kopané přinesla vichřice Emma, která na začátku jara zanechala na zázemí týmu obrovské škody. „V tomto směru jsme museli napnout všechny síly. Také bych chtěl vyzdvihnout celé mužstvo, někteří, zejména ti z Bílého Podolí, si skutečně mákli. Ať už budu jmenovat třeba Luboše Štočka a celé jeho okolí nebo třeba pana Vraného. Ale mákli si skutečně další a další a nerad bych na někoho zapomněl. To pro nás bylo větší vítězství, než mnohdy na samotném hřišti. Pokud se to přinese příští rok do zápasů, tak to bude jedině dobře,“ vzpomněl si na černé dny podolského fotbalu Čepek.

Otázka trenéra se zdá být pro mnohé jasná, ale sám Čepek zatím na výrok výboru čeká. „S panem předsedou jsme o tom mluvili a ten chce, abych pokračoval. Ale bude zasedat schůze, na kterém může být všechno úplně jinak. Pokavad zůstanu, tak už to bude čtvrtá sezona a to se pak člověk okouká. Já bych zůstal rád,“ uvedl pro Deník kouč.