Ztráta třech bodů na domácí půdě trenéra Sázavy Martina Bártu hodně mrzela. „Zápas se nám vůbec nepovedl, protože jsme doma samozřejmě ztratili všechny tři body. Zápas byl z naší stránky hodně špatný. Nebyla tam vůbec touha po vítězství, takže si proto myslím, že Pyšely zaslouženě vyhrály,“ pokrčil rameny trenér. „Oni šli vítězství více naproti a bojovnost u nich byla o malinko větší,“ vyzdvihl výkon soupeře Bárta, který byl ale roztrpčený z řízení zápasu.

„Podle mě udělal špatnou tečku za zápasem rozhodčí. Řekl bych, že se mu vůbec nepovedl. V některých momentech, i když možná třeba nevině, zazmatkoval a našeho hráče nám tak vyloučil za naprosto triviální věc, takže tomu zápasu moc nepřidal. Pak se ještě v závěru zápasu začal zbytečně bavit s diváky, které sám hrubě urážel, proto si myslím, že by se měl více soustředit na hru a rozhodování zápasu a ne na takovýhle věci,“ mračil se kouč. „Určitě ale nechci snižovat kvalitu soupeře, ty vyhrály opravdu zaslouženě,“ doplnil.

Sázava – Pyšely 0:2

ČK: 68. Schneider. Poločas: 0:1. Sázava: Štěpánek – Sedláček, Kyselka, Schneider, Haláček (72. Danko) – Nepraš, Konopiský, Bárta, Skála – Rezek, J. Novák.