Ztráta dvou bodů trenéra Sázavy Martina Bártu hodně mrzí. Vždyť vyrovnávací branka přišla pouhou minutu před koncem řádné hrací doby. „Myslím si, že jsme v utkání ztratili dva body, když jsme získali pouze bod. Je to škoda, protože jsem do osmdesátédeváté minuty vedli 1:0, jenže jsme si v závěru nedokázali pohlídat tlak soupeře a on nám vlastně z ojedinělé akce vstřelil vyrovnávací gól, což nás může hodně mrzet. Tři body jsme tam určitě mohli získat a ty se z venku cení,“ pokrčil rameny trenér.

Selhání v dalších šancích nabídlo soupeři vyrovnání. „My jsme už od dvanácté minuty vedli 1:0 a ještě si myslím, že jsme tam pak měli jednu gólovou šanci a náskok jsme tak mohli zvýšit,“ vysvětlil trenér. „Do druhé půle jsme s tím, že jednobrankový náskok budeme chtít udržet, ale v závěru jsme naší nedůsledností nabídli soupeři možnost ke skórování a on ji využil,“ mračil se kouč. Doma chce Sázava bezpodmínečně vyhrát. „Teď nás čeká doma zápas s předposledním, takže je třeba, abychom proti nim získali tři body,“ dodal.

Olbramovice - Sázava 1:1

Branka Sázavy: 12. Jiří Novák. Poločas: 0:1. Sázava: Štěpánek - Kyselka, Schneider, Sedláček, Danko - Haláček (46. Drahota, 87. Vejvoda), Bárta, Nepraš, Konopiský - Jiří Novák, Rezek.