Tuchoraz to vůbec neměla s poslední Sázavou jednoduché. Klopotně se dostávala do tempa a také změny v sestavě se podepsaly na nepřesvědčivém výkonu z první půle. Přišla ale vydařená desetiminutovka. Nejprve Nekolný umístěnou střelou zúročil pohlednou kombinační akci a posléze všechny přítomné překvapil i potěšil úchvatnou bombou z dálky Trnka. Po získání vedení Tuchoraz chvíli odpočívala a sbírala síly, aby v závěru udeřila ještě jednou. A opět krásná střela, kterou si připsal Šmejkal, stanovila konečný účet střetnutí.

„Stále stejná písnička, chybí hráči. Mužstvo se ale přes záplatovanou sestavu k utkání postavilo dobře, po druhé brance se chytlo, byla to dobrá příprava,“ byl s konečným výsledkem spokojen vedoucí tuchorazského mužstva Roman Pěkný.

„Byla to od nás bída,“ zlobil se na své svěřence hrající trenér sázavského Kavalieru Pavel Chuchla. „Po prvním gólu soupeře jsme se sesypali a přestali jsme hrát. Byl jsem hodně zklamaný a naštvaný. Vůbec se mi to nelíbilo a v dalších zápasech musíme přidat,“ dodal Chuchla.

Sázava – Tuchoraz 1:4

Branky: Svoboda – Dumanjič, Nekolný, Trnka, Šmejkal. Poločas: 1:1.

Sázava: Informace zjišťujeme.

Tuchoraz: M. Černý – Madej, J. Pazderec, Trnka, Pála – Dumanjič, Fott, Nekolný, Šmejkal - Mučka, Franek. Střídali: Novák, Svoboda, Veselý, Vostrovský.

Sázava: Štěpánek – Sedláček, Schneider, Chuchla, Mařinec – Šmídek, Švehla, Král, Hlaváček – Konopišský, Svoboda, střídal Nepraš.

Miloslav Kapic