„V podstatě není co hodnotit. Mužstvo jsme neměli takové, jaké jsme si představovali a krom toho je to také o penězích, které jsme neměli, takže podle toho to také dopadlo. Hráčský kádr se nepodařilo posílit adekvátními hráči, kteří by na tu soutěž měli,“ uvedl na úvod vedoucí suchdolského mužstva Emil Novotný.

Asi největší posily před začátkem již skončeného ročníku měli být Michal a Jiří Rejthárkovi, ale ty ke konci sezony přestali chodit a nechali tak tým naholičkách. „Bratry Rejthárky to asi přestalo bavit. Problém u nich byl také v tom, že dlouho dělají, a proto pak nestíhali tréninky, bez kterých se to hrát nedá,“ uznal vedoucí.

A jak to bude v Suchdole příští rok s mančafty vypadat? „Jedno mužstvo bude hrát okresní přebor a druhé III. třídu. Naše současné béčko by mělo hrát i nadále okresní přebor, kde by měl být tým doplněn o některé hráče z áčka a A - mužstvo by mělo nastoupit do III. třídy.“

S přípravou by měli začít Suchdolští už tento víkend. Plány na ročník 2008/2009 mají už vyjasněné. „V příštím roce bychom chtěli hrát vrchní polovinu tabulky. Návrat do B – třídy neplánujme, protože na to nemáme peníze,“ zakončil Novotný.