Libor Bucifal z Úmonína pokryje desetitisícovou výhrou část nákladů na letenku do Austrálie, kde už dvě desítky let žije jeho bratr. Stříbrná Eva Nováková z Čáslavi vloží pět tisíc korun do rekonstrukce bydlení v Krchlebech a bronzová Lucie Pařezová ze Suchdola využije tři tisíce korun na zaplacení plánovaného skoku padákem v Kolíně.

Druhá v celkovém pořadí, Eva Nováková z Čáslavi, dorazila na slavnostní vyhlášení vítězů v kutnohorské pivnici Dačický přímo od kadeřnice. Absolvovala u ní účes na zkoušku, protože se v sobotu 14. července vdává. Za ženicha si vybrala Víta Černovského z Bykáně. Už o týden dříve se před oltář postaví i další úspěšný hráč jarní části tipovací soutěže čtenářů Kutnohorského deníku Martin Vondráček z Potěh, který si svou vyvolenou našel v Hlízově.

O umístění hráčů se stejným počtem bodů rozhodlo dlouhodobě lepší postavení v průběžném pořadí výsledkové listiny. Ta čítala 548 osob (368 mužů a 180 žen). Nejvíce jich bylo z Kutné Hory (103), z Hlízova (49) a ze Suchdola (32).

Celkem bylo ve třinácti jarních kolech odevzdáno 5 702 kuponů, z toho 483 prostřednictvím internetu. Největší vlna tipů dorazila do redakce v Tylově ulici v pátém a šestém kole, kdy zkusilo štěstí 474, respektive 468 zájemců.

Podzimní část tipovací soutěže čtenářů Kutnohorské〜ho deníku odstartuje společně s úvodním kolem okresních fotbalových soutěží dospělých. Podle návrhu termínové listiny by měla nová mistrovská sezona začít už o víkendu 18. a 19. srpna. Pokud tento termín zástupci oddílů na červencovém aktivu schválí, vyjde první kupon TIP LIGY na sportovní straně našich novin v pondělí 13. srpna. Příznivci drobného hazardu, nenechte si tedy ujít příležitost opět se pobavit a něco zajímavého vyhrát.