Na prvním místě po třinácti kolech skončil s celkovým počtem 106 bodů Josef Kovařík z Miletic a získal tak deset tisíc korun českých na ruku. A jak vítěz s hlavní výhrou naloží? „Chystám se teď na cestu do Anglie, tak jak peníze použiji je jasné. Část padne na cestu a zbytek utratím tam,“ řekl spokojený vítěz.

Na druhém místě se se ztrátou jednoho bodu na vítěze umístil Jaroslav Vojáček ze Žlebů a získal tak polovinu částky co vítěz. Pro pět tisíc si Jaroslav Vojáček přijít nemohl a ze slavnostního vyhlášení se omluvil. Pro odměnu si tak přijde až do redakce Kutnohorského deníku.

Na třetím místě v jarní části Tip ligy zakotvil Jan Bouda z Kutné Hory, který tak získal finanční prémii tři tisíce korun. A na co padne odměna za třetí místo? „Zatím sám netuším,“ odpověděl.

Zbylým osmi výhercům předala redakce Deníku také malou odměnu, aby nikdo neodcházel domů s prázdnou.

Nejlepším sběrným místem byl vyhlášen zájezdní hostinec Na Huse ve Sv. Mikuláši, kde bylo odevzdáno během třinácti kol celkem 1415 hlasovacích lístků. Zástupce hostince Josef Vančura si odnesl za vítězství zdobený tuplák.

Ceny vítězům se předaly a jarní část Tip ligy je tak už definitivně minulostí. Nám tedy nezbývá nic jiného, než se těšit na další ročník, který s námi doufáme budete opět v hojném počtu hrát.

Pořadí: 1. Josef Kovařík (Miletice) 106 bodů, 2. Jaroslav Vojáček (Žleby) 105 bodů, 3. Jan Bouda (K. Hora) 100 bodů, 4. Milan Pospíšil (Hlízov) 99 bodů, 5. Michaela Kosová (Žleby) 99 bodů, 6. Zdeněk Bíža (Horka) 96 bodů, 7. Alexander Nagy (K. Hora) 96 bodů, 8. Petra Poskočilová (Žleby) 96 bodů, 9. Radka Trnková (K. Hora) 93 bodů, 10. Jindra Chejnová (Sv. Mikuláš) 93 bodů, 11. Václav Ronovský (Bratčice) 93 bodů.