Už od prvních minut bylo jasné, že toto utkání se ponese v duchu ofenzivní hry. Ve 4. minutě se hráči Tupadel prosadili před brankou soupeře ke střele, která ještě gólem neskončila. Ovšem o pět minut později se skóre měnilo, když se Tupadly ujaly vedení po brance Chvátala.

O několik málo okamžiků později se před prázdnou brankou zjevil sám Kopecký, ale přestřelil i ochranou síť.

Ve 14. minutě se ozvali také hosté, když vyslali na branku Kavánka nebezpečnou střelu, ovšem bez gólového efektu.

Hned z protiútoku ovšem inkasovali z kopačky Krajíčka. Další branku vstřelili opět hráči Tupadel po krásné křídelní akci. Na jejím konci stál Chvátal.

Poté přišly chvilky Meszároše, který zvládl během dvou minut spálit tři vyložené gólové šance. Na konci poločasu ještě Tupadly zvýšily svůj náskok na 4:0 po střele Drbohlava.

Začátek druhého poločasu byl ve znamení tvrdé hry obou týmů. Tuto situaci musel řešit rozhodčí Rynda po jedné žluté kartě na obou stranách. Tupadly pokračovaly v kvalitním výkonu a potvrdil to Mesároš brankou na 5:0. Ovšem hosté nechtěli nechat brankáři domácích nulu. Míč si vzal Hortenský a hned dvakrát rozvlnil síť 5:2. Skóre se zastavilo, až když oba týmy přidaly ještě jednu branku.

„Jednalo se o průměrné utkání, ve kterém naše hra trpěla pátečním plesem sportovců. Ve druhém poločase byla na některých našich hráčích znát únava,“ uvedl kouč Tupadel Karel Mikeš. Jeho jeníkovský protějšek uznalů, že soupeř byl lepší. „Kombinačně určitě. Tupadly vyhrály zaslouženě,“ řekl.

Tupadly - G. Jeníkov 6:3

Branky: 9., 32. a 52. Chvátal, 18. Krajíček, 38. Drbohlav, 81. Truksa – 59. a 70. Hortenský, 83. Šindelář. Poločas: 4:0.

Tupadly: Kavánek – Průcha, Štainer (13. Krajíček), Píška, Meszároš (18. Císař) – Kruml (32. Meszároš), Truksa, Drbohlav, Nezbeda – Chvátal, Kopecký.

Golčův Jeníkov: Krajíček – Kaňkokvský, Žaloudek, Fendrych, Šindelář – Rokos, Piskač, Hortenský, Kubeš – Čejka, Liška. Střídal Koten.